Mühendislik/mimarlık için 15.000 TL'ye laptop önerisi

Bütçe
15.000 TL

mühemre

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar mühendislik uygulamaları ve GTA 5 tarzı oyunlar için laptop araştırıyorum. Bütçem 10-15 civarı 15i pek geçemem. Aklımda Legion 5 RTX2060'lı olan modeli var ama yine de fikirlerinizi almak istedim. Şarjı biraz uzun dayansın istiyorum en azından normal kullanımda 3 saatten uzun dayansın istiyorum. Anlayacağınız üzere masaüstü düşünmüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar mühendislik uygulamaları ve GTA 5 tarzı oyunlar için laptop araştırıyorum. Bütçem 10-15 civarı 15i pek geçemem. Aklımda Legion 5 RTX2060'lı olan modeli var ama yine de fikirlerinizi almak istedim. Şarjı biraz uzun dayansın istiyorum en azından normal kullanımda 3 saatten uzun dayansın istiyorum. Anlayacağınız üzere masaüstü düşünmüyorum.

Hocam 15 bin TL'ye çıkmışken 2060 yerine Bir
3060'lı yakışır :)

Dell G15 5515 Amd Ryzen 7 5800h 16gb 512gb Ssd Rtx3060 Windows 10 Home 15.6" Fhd 6br7w165c Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL (Ekran kötü ama.)
(Ekranı önemli ise.)

Bütçe artarsa;

Teşekkürler hocam fakat numpad olmadığı için direkt eledim maalesef
RAM'i aldığınız gibi 2x8 haline getirmeniz lazım.
Ram yükseltmesi garantiyi etkiliyormu hocam bi bilginiz varmı
Ben de bu cihazı almayı düşünüyorum mühendislik çalışmaları için.
Hocam numpad yok bu modelinde fakat bazılarında var hangilerinde var hangilerinde yok ne farkı var çözemedim ama
Dell G15 5515 Amd Ryzen 7 5800h 16gb 512gb Ssd Rtx3060 Windows 10 Home 15.6" Fhd 6br7w165c Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL (Ekran kötü ama.)
(Ekranı önemli ise.)

Bütçe artarsa;
Hocam burdaki omen benim için uygun ama bazı omenlerde numpad yok bunda var ne farkı var bunlar arasında bi bilginiz varmı

Son düzenleme:
Ram yükseltmesi garantiyi etkiliyormu hocam bi bilginiz varmı
Belleğin yetkili HP servisi dışında bir kişi ya da servis tarafından yükseltilmesi durumunda oluşabilecek hasarlar, ürün garantisi kapsamının dışındadır. Belleğin yükseltilmesiyle ilgili tüm hasarlarla ilişkili tüm riski ve sorumluluğu müşteri üstlenir.

Yeni konular

Geri
Yukarı