Mühendislik programları + oyun için laptop önerisi

mr.nobody33

Hectopat
Daha fazla  
Mühendislik programları + oyun için laptop arıyorum iki tane cihaz buldum hangisi daha iyidir sizce?

Mühendislik programları + oyun için laptop arıyorum iki tane cihaz buldum hangisi daha iyidir sizce?

13 bin tl civarına RTX 2070 li mis gibi Tulpar al gitsin. Hem oyun oynar hem tasarım yaparsın.
Monster'dan uzak durun ve bize bütçe belirtiniz lütfen.
Arkadaşımda var. Gayet iyi. Nesi sorun?

Monster’ın teknik desteği biraz kötü diye duydum, ayrıca ürünleri de YÜKSEK ihtimal sorunlu çıkıyormuş. İki seçeneğiniz varsa kesinlikle birincisini seçin. Ramin önemi yok takarsınız bir tane daha.

Monster’ın teknik desteği biraz kötü diye duydum, ayrıca ürünleri de YÜKSEK ihtimal sorunlu çıkıyormuş. İki seçeneğiniz varsa kesinlikle birincisini seçin. Ramin önemi yok takarsınız bir tane daha.
Teknik desteği kötü falan değil. Arkadaşım 10k civarına aldı laptopunu. 100 dereceye ulaşınca geri gönderdi. 3 gün içinde incelendi yenisi yollandı. 3 aydır mis gibi kullanıyor.

Arkadaşımda var. Gayet iyi. Nesi sorun?
Arkadaşınızın sorun yaşamaması markanın sorunlu olmadığını kanıtlıyor.Arkadaşımızın bütçesi 14k mis gibi kaliteli laptoplar varken siz gidip 14k'ya kumar oynuyorsunuz.Hocam burası Monster fanboylarıyla doluştu.Yetişin. @WoLeRm
13.000 TL 'lik bilgisayara "İyi mi?" diye soruyorsa sen de 13.000 TL 'lik bilgisayar öner. :) Ve Monster 'ın ne gibi sorunu var ki?
Net bütçe belirtmemesi benim sorunum değildir Wakabayashi.

Yeni konular

Geri
Yukarı