Mühendislik programları için Alienware laptop

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
3
Yer
Nebuchadnezzar
Daha fazla  
Meslek
Judge Dredd
Bu zamana kadar hep masaüstü bilgisayar kullandım. Şimdi üniversitede makine mühendisliği okuyorum ve yapacağım çizimler vs. için laptop lazım. Aynı zamanda çok da oyun oynadığım için yüksek performanslı olmalı. Allienware düşündüm ama Türkiye’de, daha doğrusu Ankar’da nerde bulabilirim. Veya başka bişey önerebilir misiniz? Fiyat 2000 - 4200 TL arası olursa iyi olur. Bir de 2. seçenek olarak Monster düşündüm, önerir misin ve Ankarda bulabilir miyim? Dediğim gibi önceliğim Allinware. Asıl bu konuda bilgi almak istiyorum. Şimdiden çok teşekkürler geri dönersen sevinirim internette bilgi bulamadım.

Alienware maalesef ülkemizde satılmıyor. Bu bağlamda seçeneklerin MSI, ASUS ve Monster kalıyor. Her üç üreticinin de GTX 670M ekran kartlı modelleri var. Ayrıca Samsung ve MSI’ın GTX 675M ekran kartlı modelleri mevcut. Bunlara da bakabilirsin.

Bu zamana kadar hep masaüstü bilgisayar kullandım. Şimdi üniversitede makine mühendisliği okuyorum ve yapacağım çizimler vs. için laptop lazım. Aynı zamanda çok da oyun oynadığım için yüksek performanslı olmalı. Allienware düşündüm ama Türkiye’de, daha doğrusu Ankar’da nerde bulabilirim. Veya başka bişey önerebilir misiniz? Fiyat 2000 - 4200 TL arası olursa iyi olur. Bir de 2. seçenek olarak Monster düşündüm, önerir misin ve Ankarda bulabilir miyim? Dediğim gibi önceliğim Allinware. Asıl bu konuda bilgi almak istiyorum. Şimdiden çok teşekkürler geri dönersen sevinirim internette bilgi bulamadım.

PM atamadığım için buraya yazmak zorunda kaldım. Sahibinden.com'dan bana ulaşabilirseniz yardımcı olurum.

Olumlu veya olumsuz dönüş yapabilirsen sevinirim.

1) ALIENWARE M17X R4 i7-3630QM Quad FHD 7970M 512 SSD 16 GB RAM
2) ALIENWARE M17X R4 i7-3630QM Quad FHD 7970M 500 GB HD 6 GB RAM

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı