Müslümanlar için mastürbasyon bırakma taktiği

• Konuyu başlatan Rexie
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 125
  • Görüntüleme 10B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yani yaptıktan sonra bile gusül alamayacaksın.

Böyle düşünüp yapmamaya teşvik olarak düşünebilirsiniz. Ha dayanamayıp yine yaparsanızda dediğim boyalar genelde kolonya dezanfetkan gibi şeylerle temizlenebilen boyalardır. Boyayı çıkartıp gusül alabilirsiniz.

İslam aslında çok ileri görüşlü bir dinde biz Müslüman'lar gerici olmakta çok ısrarlıyız. İsteyen istediği kadar cezasınıda zamanı gelince öder. İslam'da kul hakkının yeri apayrı ancak hepimiz rahatlıkla yiyebiliyoruz. Emin ol öteki tarafta günahından dolayı ceza çekeceğimiz en son konu.

El zinası olarak geçen bu olayın hükmünün diğer günahlara kıyasla en küçüklerinden olarak göstermenizin kaynağı nedir? İslam'da açık bir şekilde mastürbasyon haramdır. Ve bana bunu dediğim için gerici diyorsanız dediğimin Allah'ın bir emri olduğunu unutmayın.

Böyle düşünüp yapmamaya teşvik olarak düşünebilirsiniz. Ha dayanamayıp yine yaparsanızda dediğim boyalar genelde kolonya dezanfetkan gibi şeylerle temizlenebilen boyalardır. Boyayı çıkartıp gusül alabilirsiniz.

Saçma bir taktik olmuş. Onun yerine sizi bu olaya itecek içeriklerden uzak durabilirsiniz.
El zinası olarak geçen bu olayın hükmünün diğer günahlara kıyasla en küçüklerinden olarak göstermenizin kaynağı nedir? İslam'da açıp bir şekilde mastürbasyon haramdır. Ve bana bunu dediğim için gerici diyorsanız dediğimin Allah'ın bir emri olduğunu unutmayın.

Zina dediğiniz şey ilişki değil. Nikahsız ilişkidir. El zinası diye bir tabir yoktur. Ama caiz değildir.

Saçma bir taktik olmuş. Onun yerine sizi bu olaya itecek içeriklerden uzak durabilirsiniz.

Durulabilir. Sadece alternatif bir seçenek olarak sundum. Kendimde deneyip başarıya ulaştığım bir taktik olduğu için burada paylaşmak istedim.

Zina dediğiniz şey ilişki değil. Nikahsız ilişkidir. El zinası diye bir tabir yoktur. Ama caiz değildir.

Hocam mastürbasyon nikahlıyken de değilken de haramdır. Nikahı konuya nereden soktunuz?
Musluğun vanasını tamamen kapatmaya gerek yok, işini görecek kadar açman yeterli. :)

O zaten siz uyurken gerektiği zamanlarda açılıyor.

Yoldan çıkmamak için yapmak caizdir. Bu konuda her erkeğin bir boşalma limiti vardır özellikle ergenlikte bunu gereksiz harcarsınız ileride boşalma sorunu yaşarsınız. Haftada 1 en fazla 2 bunun üstüne çıkmayın derim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı