Müstakil evde altyapı gözükmüyor

Merhaba arkadaşlar,
Bu hafta yeni bir müstakil eve taşındım ve evde altyapı gözükmemekte. Hatta sokakta yok gibi, bir kişide var, o da D-Smart kullaniyor. Nasıl oluyorsa. Bursa'da oturuyorum ve Bursa'nın tam merkezinde bilenler bilir yunuseli mAh. Elit bir mahalle böyle bir yerde VDSL altyapısı olmaması bile şaşırttı. Türk Telekom'a mesaj attigimda hala çalışmalar sürüyor bölgenizde diyor ama herhangi bir çalışma yok. Sizce bu durumda izlemem gereken yol ne? Daha önce başına gelip çözen varsa yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam milleniyumdan bakar mısınız ben bir sokağa baktım 59 Mbps çıktı oradan kontrol eder misiniz?

Tuhaf çoğu sokakta var çoğunda yok sokağıda atar mısınız?

Hocam milleniyumdan bakar mısınız ben bir sokağa baktım 59 Mbps çıktı oradan kontrol eder misiniz?

Tuhaf çoğu sokakta var çoğunda yok sokağıda atar mısınız?

Güneştepe mAh 239.sokak oturuyorum hiçbir internet sağlayıcısında altyapı gozukmuyor binalar yeni olduğu için sanırım Türk Telekom'u aradigimda çalışmaları sürdürüyoruz deyip geçiştiriyor Superbox anca sınırsız yeter oda fahiş fiyatta satiyorlar uydu internetini araştırmadım ne yapacağım bilmiyorum.

Hocam belki portlar dolmuş olabilir. Ben de de fiber 100 Mbps görünüyordu, şu an hiçbir ISS'de altyapım yok görünüyor.

Türk Telekom'u tekrardan aradım abonelik sözü verip altyapı çalışmasından sonra aboneliğim aktif olacak belki abonesi olursam işi hızlandırırlar diye düşünüyorum boş port belki yoktur ama yanımızdaki evlerdede internet yok çoğu D-Smart gibi internet kullanıyor bir kablo çekip bağlıcaklar diye ümit ediyorum 100 Mbps seçtim paketi bugün başvurdum. Gelişmeleri sizinle paylaşacağım bakalım ne kadar sürede bağlanacak ya da aldığım hızı bana verebilecek mi?

Türk Telekom'u tekrardan aradım abonelik sözü verip altyapı çalışmasından sonra aboneliğim aktif olacak belki abonesi olursam işi hızlandırırlar diye düşünüyorum boş port belki yoktur ama yanımızdaki evlerdede internet yok çoğu D-Smart gibi internet kullanıyor bir kablo çekip bağlıcaklar diye ümit ediyorum 100 Mbps seçtim paketi bugün başvurdum. Gelişmeleri sizinle paylaşacağım bakalım ne kadar sürede bağlanacak ya da aldığım hızı bana verebilecek mi?
Yeni binalara artık çoğunlukla FTTH altyapı geliyor, sizde de durum yüksek ihtimalle bu şekilde olacaktır.

Sonrasında isterseniz 1000Mbps dahi alabilirsiniz.

Yeni binalara artık çoğunlukla FTTH altyapı geliyor, sizde de durum yüksek ihtimalle bu şekilde olacaktır.

Sonrasında isterseniz 1000MBPS dahi alabilirsiniz.

Yeni bina ama müstakil bina burada daire yok çoğu villa ya da villa tipi evler 3 kattan fazlası yasak bunun içinde kutu getirip bağlatacaklarini sanmiyorum ama yerden fiber döşeyebilirler yeni gelişmekte olan bir yer bunun için en az 5 senesi var.

Geri
Yukarı