Müstakil eve 2 internet nasıl getirilir?

NEDENOLMASIN

Hectopat
Aynı eve 2 internet.

Benim evim mustakil bir ev Türk Telekom kullanıyorum 3MB hiz alıyorum komik değil mi CS:GO tarzi oyunlar için ayri bir internet alacağım fakat çatıya gelen kablo tek ne yapabilirim? Aradım ayri gelmez falan dediler.

Aynı eve 2 internet.

Benim evim mustakil bir ev Türk Telekom kullanıyorum 3MB hiz alıyorum komik değil mi CS:GO tarzi oyunlar için ayri bir internet alacağım fakat çatıya gelen kablo tek ne yapabilirim? Aradım ayri gelmez falan dediler.
Kardeşim sen internet aldığına şükret:). Superbox gibi bir şey alabilirsin ama hem pahalı olur hem de kaliteli bir internet almış olmazsın. Pe yapabileceğin bir şey yok gibi gözüküyor.

Kardeşim sen internet aldığına şükret:). Superbox gibi bir şey alabilirsin ama hem pahalı olur hem de kaliteli bir internet almış olmazsın. Pe yapabileceğin bir şey yok gibi gözüküyor.

Superbox sadece geceleri hızlı, bir ara kullanıyordum gündüz 144p videoda donuyor gece 4K videoda takılmıyor, çok fazla kesilme durumu vardı rezalet bir sistem gerçekten.

3 Mbps çok şaibeli, iç tesisatında yada ankastre kutusunda bir sorun var gibi görünüyor. Altyapı değerlerini yüklerse yorum yapacağım.

Aynı eve 2 internet.

Bağlı olduğun il veya ilçe müdürlükleri ile bu konuyu konuştun mu yakın zamanda altyapıyı geliştirecekler mi? ayriyetten 3MBps internet için en kötü 80-90 TL vermene gerek yok 15 küsür yıl 7MBps ADSL kullandım senin gibi yetmiyordu 2.abonelik de aldım fakat problemler çözülmüyordu ADSL de online oyun oynamak gerçekten zulüm ping hiç bir zaman stabil olmuyor zaten biliyorsundur, 3MBps için o kadar parayı vereceğine AirFiber düşünebilirsin, en azından 3MBps ADSL internetten daha stabil daha düzgün çalışabilir.

3 Mbps günümüzde kalmadı desek yeridir. Modem xDSL(hat değerleri) bilgilerini paylaşabilir misin? Buradan da altyapının alacağı hızı ölçüp ekran görüntüsü alıp paylaşırsan öncelikli sorununa bir yorum yapabilirim. GIBIRNet Alt yapı sorgulama | Fiber sorgulama - GIBIRNet | İnternet

Kontrol ettim Max hiz 15MB altyapi turu ADSL. Santral mesafede 1144 metre.

Bağlı olduğun il veya ilçe müdürlükleri ile bu konuyu konuştun mu yakın zamanda altyapıyı geliştirecekler mi? Ayrıyeten 3Mbps internet için en kötü 80-90 TL vermene gerek yok 15 küsur yıl 7Mbps ADSL kullandım senin gibi yetmiyordu 2.abonelik de aldım fakat problemler çözülmüyordu ADSL de Online oyun oynamak gerçekten zulüm ping hiçbir zaman stabil olmuyor zaten biliyorsundur, 3Mbps için o kadar parayı vereceğine airfiber düşünebilirsin, en azından 3Mbps ADSL internetten daha stabil daha düzgün çalışabilir.

Airfiber tam olarak ne oluyor hiç duymadim altyapi gelicegini sanmam. Kablolamayı sıfırladım kutuları en az 5 kere kontrol edildi değisildi hatta Max alabilicegim hiz da 15MB gozukuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
AirFiber tam olarak ne oluyor hic duymadim altyapi gelicegini sanmam kablolamayı sıfırladım kutuları en az 5 kere kontrol edildi değisildi hatta max alabilicegim hizda 15mb gozukuyor
Uydu internet gibi düşün ama sinyali uzaydan almak yerine firmaların yüksek binaların çatılarını kiralayıp kendi cihazlarını koyması ve bu koyduğu cihazlar üzerinden fiber interneti havadan senin çatına koyacağı çanak ile sana vermesi gibi düşün.

Kontrol ettim Max hiz 15MB altyapi turu ADSL. Santral mesafede 1144 metre.

Airfiber tam olarak ne oluyor hiç duymadim altyapi gelicegini sanmam. Kablolamayı sıfırladım kutuları en az 5 kere kontrol edildi değisildi hatta Max alabilicegim hiz da 15MB gozukuyor.
ADSL kalmadı diye biliyorum. Senin portunu uzak dolaba bağlamış olabilirler çünkü uzak merada değilsen bu santral mesafesi çok zor. Bayi ile konuşmanda fayda var. Hiç yoktan 8 alman gerekiyor ama modem değerlerini de görmek gerekiyor. Port varsa komşu adresi gösterip kendine kablo ile çektirebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı