Müzik çalar önerisi

ÖmerStanley

Hectopat
Daha fazla  
MP 3 çalar arıyorum.
Genellikle rap dinlerim. Depolama olarak minimum 16 olursa iyi olur veya hafıza kartı seçeneği. Şarj süresinin minimum 5 saat olması yeterli. ATH CKS-990 ile dinleyeceğim. Taşınılabilir olması önemli. Sansa clip ve modellerini öneriyorlar bu model hakkında ne düşünüyorsunuz?
İlgilenen herkese teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkçası bu fiyatlara FLAC çalabilen pek fazla ürün bilmiyorum. İkinci elde Xduoo X2'ye bakabilirsiniz. Sandisk modellerinin sıfırları pahalı, ikinci elleri de genelde yıpranmış oluyor. Temiz ve güvenilir bulursanız alınabilir ama biraz zor. Ek olarak dahili olarak 16 GB depolama kapasitesi olan ürün bulmak da zor. Harici olarak alıp takabilirsiniz ilk önerdiğim modele.

Xduoo x2 ile zaten ilgileniyordum ama ciddi ciddi ikinci eli yok. Birde bu dipses olayı beni rahatsız etti. O yüzden bende aralarında çok fark olmayan sansa modellerine yöneldim onlarında gerçekten ikinci elleri çok zor bulunuyor. 200TL ye sansa sport buldum sıfır. Biraz kuşkum var eski seriler kadar iyi ses veriyor mu diye. Ha birde rockbox yüklenememe olayı.
Eğer iyi bir öneriniz varsa bütçeyi biraz arttırabilirim.

MP3 çalarlar biraz eskide kalmadı mı? Bence o fiyata kaliteli bir bluetooth kulaklık alabilirsiniz. Ha tabi tercih yine sizin tercihiniz bir şey diyemem.

Telefonunuz iPhone ise, FLAC'leri kayıp olmadan ALAC'e çevirip telefonda dinlemenizi ve kulaklık amfisi almanızı öneririm. Bu fiyata alacağınız müzik çalarlardan daha kaliteli ses alırsınız. Android tarafını hatırlamıyorum, ALAC Apple'a özgü bir codec. Android, direk FLAC destekleyebilir. Kulaklık amfisi olarak Fiio markası en bilinenlerinden.

İyi bir kulaklığım var kablosuz kulaklığa ihtiyacım yok. Android kullanıyorum ama telefonum FLAC desteklememekte. MP3 çalar alma sebebim iyi bir ses çıkışı istemem. Amfi istemiyorum ses seviyesi ile ilgili problemim yok. Clip sport modelini sordum bilen varsa cevaplasın.
Ürün ikinci el de olabilir illa sıfır ürün aramıyorum.

Telefon FLAC desteklese bile yeterli gelmez zaten. Standart kullanıcıyı tatmin edebilir ama iyi ses isteyen ve biraz da kulağı olan birini telefon asla tatmin etmez. Ben de baktım ama henüz denk gelmedim size uygun bir ürüne.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı