Müzik Dersinden 0 Almak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ValveAdalet

Centipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, müzik dersim var ve çalamıyorum. Ben notaları daha bilmezken arkadaşlarım şarkı çalıyor ve ortalamamı 0 yazdı öğretmen. Tek şarkı çalmayan ben ve birkaç kişi kaldı. Hangi şarkıyı çalacağımı bilemediğim ve notaları bilmediğim için müzik dersine katılmıyorum, katılsam bile yine 0 veriyor. Ne yapabilirim? Notaları nasıl öğrenirim? 1 hafta sonra sınavlarımız var. Hiç çalışmadım. Boş geçersem ailem teknolojiyi tamamen yasaklar ve dersten kaldırmaz.

Diğer öğretmenlerinizle konuşun. Sınıf öğretmeninize danışın siz ve diğer 0 alan arkadaşlarınız.

Diğer öğretmenlerinizle konuşun. Sınıf öğretmeninize danışın siz ve diğer 0 alan arkadaşlarınız.
Hocam tekrar baktım ortalamam seçmeli müzikte 90 normal müzikte 100 ama notaları çalamıyorum malesef. Ve diğer derslere çalışamadım.

Hocam tekrar baktım ortalamam seçmeli müzikte 90 normal müzikte 100 ama notaları çalamıyorum malesef. Ve diğer derslere çalışamadım.
Ne dediğinizi anlayamadım. 100-90 civarı mı notlar almışsınız? 0 değil miymiş?

Ana dersler dururken müzik nasıl 0 verebiliyor anlamadım.
Hocam şarkı çalamıyorum o yüzden sanırım 0 alacağım. 1 hafta süremiz varmış sanırsam o sürede çalışmaya çalışacağım. Seçmeli müzikten şuan 2 notumuda 100 aldım o da biraz soruya cevap vermemle alakalı. Bu karantina döneminde neden müzik koyuyorlar onu anlamadım. Sırf canlı derse girmedim diye hep 90+ aldığım ingilizce dersinden 75 aldım. Daha yeni mikrafon aldık mikrafon olmasa seçmeli müziktende 0 alacaktım.

Hocam şarkı çalamıyorum o yüzden sanırım 0 alacağım. 1 hafta süremiz varmış sanırsam o sürede çalışmaya çalışacağım. Seçmeli müzikten şuan 2 notumuda 100 aldım o da biraz soruya cevap vermemle alakalı. Bu karantina döneminde neden müzik koyuyorlar onu anlamadım. Sırf canlı derse girmedim diye hep 90+ aldığım ingilizce dersinden 75 aldım. Daha yeni mikrafon aldık mikrafon olmasa seçmeli müziktende 0 alacaktım.
Hocam konservatuar felan mı okuyorsunuz? Bu nasıl bir müzik öğretmeni yahu? Zorunlu mu şarkı söylemek vs.?

Hocam konservatuar felan mı okuyorsunuz? Bu nasıl bir müzik öğretmeni yahu? Zorunlu mu şarkı söylemek vs.?
Söylemezsek not vermiyor malesef. Deniz Üstü Köpürür ve Çınar diye bir şarkı çalmamızı istiyor çalmayanlara not vermiyor. Şuan seçmeli ingilizceden geçtim ama hem müzik dersine hemde diğer ana derslere çalışmak zor olacak 1 haftada.

Söylemezsek not vermiyor malesef. Deniz Üstü Köpürür ve Çınar diye bir şarkı çalmamızı istiyor çalmayanlara not vermiyor. Şuan seçmeli ingilizceden geçtim ama hem müzik dersine hemde diğer ana derslere çalışmak zor olacak 1 haftada.
Hocam müdürle konuşmayı denediniz mi? Bu arada kaçıncı sınıftınız? Sınav döneminde zorla müzik eğitimi vermek nasıl bir şey anlamadım. Ne çaldırıyor bir de hoca? Size mikrofon alma zorunluluğu veriyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı