Müzik dinlerken oynanabilecek oyun tavsiyesi

Benim o tür zamanlar için kaçışım genelde Football Manager serisi olur. Bir kez transfer sezonu tamamlayıp, taktiği oturttuktan sonrası epey rahatlatıcı oluyor. 2-3 mouse hareketi, sakatları, cezalıları değiştir, 1-2 baısn toplantısı sorusu cevapla sonra hop yeniden maç...

Dostlar, çok teşekkür ederim cevaplarınız için ama sanırım biraz yanlış anlaşıldı. Dinlediğim şarkılar electro, trap gibi eğlenceli veya "savage" türler değil; melankolik türden şarkılar. Gerisini anlamışsınızdır zaten 😀.
Ağlamamak için oyun oynuyorum, bu şekilde özetleyebilirim.

Bazen kafam çok yoruluyor, düşünmekten bunalıyorum ve oyun oynamak istiyorum. Bunu düşünmekten kaçmak için yapıyorum, beni düşünmeye itmeyecek, ani tepki istemeyecek oyun önerir misiniz; sadece kafamı dağıtmak ve müzik dinlemek için. Müzik dinlemek istiyorum ama müzik dinlediğimde düşüncelere dalıyorum ve bu beni çok yoruyor; müzik dinleyerek oynayacağım ve reflekslerime, zekama ihtiyaç duymadan oynayabileceğim bir oyuna ihtiyacım var.
En iyisi, arkada piyano müziği açıp "Stardew Valley" oynamak.

Dostlar, çok teşekkür ederim cevaplarınız için ama sanırım biraz yanlış anlaşıldı. Dinlediğim şarkılar electro, trap gibi eğlenceli veya "savage" türler değil; melankolik türden şarkılar. Gerisini anlamışsınızdır zaten 😀.
Ağlamamak için oyun oynuyorum, bu şekilde özetleyebilirim.
Katana Zero çok iyi olur. Ama söyleyeyim genellikle düşüncelere dalıyorsan, oyun oynasan bile bi kısımda aklına takılıyor birşeyler farketmeden kendini gözlerin dolu şekilde buluyorsun.

Katana Zero çok iyi olur. Ama söyleyeyim genellikle düşüncelere dalıyorsan, oyun oynasan bile bi kısımda aklına takılıyor birşeyler farketmeden kendini gözlerin dolu şekilde buluyorsun.
Evet, onlarca oyun denedim ama hepsinde dediğiniz şeyi yaşadım. Bıraktım oyun oynamayı zira bu bir çözüm değil sanırım.

Need for Speed Underground 2. Bu oyunu oynarken herhangi bir müzik açmana gerek yok, çünkü oyundaki her bir müzik şaheser. Ayarlardan müzik sesini fulle ve keyfine bak.

Yeni konular

Geri
Yukarı