Müzik için Bluetooth Kulaklık Önerisi

Hocam çinden elektronik alet almamaya çalışıyorum çünkü bir sorunda muhatap bulmak çok zor. Onlarla uğraşmak can sıkıcı. Ancak yine de bir bakıcam teşekkürler.

Şuan 350 lira gözüküyor hocam. Yorumlar olumlu. Kulaklık kablosu sürekli salaş mı duruyor, yoksa istediğiniz zaman boyunluğunun içine çekilebiliyor mu yani makara gibi bir şeyi var mı? Bu arada sizinkinin Lite versiyonuna denk geldim 190 lira. Sizce lite almaya değer mi ? Aradaki fiyat farkı bariz sonuçta.
Makara gibi bir sistem yok maalesef. Ama kulaklık uçları mıknatıslı. O şekilde toplu duruyor. Lite olanınında kaliteli olacağından şüphem yok. Anker'i daha önce hiç duymamış ve kullanmamıştım. Şans tanımak istedim ve gerçekten muhteşem çıktı :) Kesinlikle tavsiye ederim. Beyaz olanı daha pahalı oluyor. Siyah olana denk gelirsen daha ucuz olur. Benim ki siyah. Ayrıca televizyon performansıda çok iyi. LG televizyonumda da kullanıyorum. Film veya diziler için. Şarj süresi ise, 1.5 saatlik şarja 24 saat müzik dinleyebiliyorsun. Mikrofon kaliteside gayet güzel. Kendine özel boyun titreşimi bulunuyor. Biri aradığında uyarı amaçlı.

Son düzenleme:
Bakın işte bunu demek istiyorum. Kararsızsınız. Düşündüğünüz kulaklık modelini anlayabiliyorum. Ki bu sonuca vardım. :)
Evet hocam, en sonunda gidip ucuza yine kablolu bir şey alıcam gibi duruyor araştırıyorum acelem yok zaten. :)
Meuzi EP52 kullanıyorum araştırabilirsin ben çok memnunum.
Hocam Hepsiburada üzerinden yorumlarına baktım. 10 yorumdan 6 kadarı memnun kalmamış. Biri ses az geliyor biri mikrofonu kötü demiş. Siz olumsuzluklar yaşadınız mı?
Makara gibi bir sistem yok maalesef. Ama kulaklık uçları mıknatıslı. O şekilde toplu duruyor. Lite olanının da kaliteli olacağından şüphem yok. Anker'i daha önce hiç duymamış ve kullanmamıştım. Şans tanımak istedim ve gerçekten muhteşem çıktı :) Kesinlikle tavsiye ederim. Beyaz olanı daha pahalı oluyor. Siyah olana denk gelirsen daha ucuz olur. Benim ki siyah. Ayrıca televizyon performansıda çok iyi. LG televizyonumda da kullanıyorum. Film veya diziler için. Şarj süresi ise, 1.5 saatlik şarja 24 saat müzik dinleyebiliyorsun. Mikrofon kaliteside gayet güzel. Kendine özel boyun titreşimi bulunuyor. Biri aradığında uyarı amaçlı.
İsmi, duruşu vsvs. kaliteli hissi verdi. Aklımda bulunuyor. Garantisi de Anker resmi distribütör garantili. Cezbedici.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı