Müzik için kulak içi kulaklık önerisi

demirorhan2011

Hectopat
Zengin enstrüman barındıran müzikleri seviyorum. Mesela Loreena McKennitt. Sesleri zengin bir şekilde ayırt edebileceğim, 250 TL'ye kadar kulak içi kulaklık tavsiyelerinize ihtiyacım var, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, siparişim geldi. Mi6 telefondan dinliyorum ses kalitesi cidden güzel teşekkürler ancak ses seviyesi telefon son seste olmasına rağmen düşük gibi sanki, bunun sebebi ne olabilir?
Hayırlı olsun. Telefonun kulaklık amfisi zayıf olabilir. Bilgisayarda ya da farklı telefonda deneyerek farkı anlayabilirsiniz.

Teşekkür ederim, YouTube'dan şarkı indirirken en kaliteli müziği alabileceğim format nedir, hangi değerlerde olmalı?
YouTube'dan müzik indirmek yasal değil, önermiyoruz, destek sağlamıyoruz.
Flac en kaliteli ses formatlarından biridir, en kalitelisi de diyebiliriz. Bunu yasal yollardan edinmenizi ya da Tidal üyeliği almanızı öneririm.

Merhabalar, siparişim geldi. Mi6 telefondan dinliyorum ses kalitesi cidden güzel teşekkürler ancak ses seviyesi telefon son seste olmasına rağmen düşük gibi sanki, bunun sebebi ne olabilir?
Sennheiser bir önceki seriden sonra (CX 200-300) ses seviyelerini düşürerek kaliteyi biraz daha arttırdı. CX 1.00 ve 3.00 denedim ben de fakat beğenmedim.

Bundan önce CX 200 kullanıyordum ve ses seviyesi iki kademe daha yüksekti. Bozulunca Sennheiser ellerinde CX 200 olmadığından CX 1.00 ile değişim yapmıştı. Ben yüksek seste dinlemeyi seven birisi olarak tekrardan gidip piyasada bir önceki seriden tek kalan CX 300 modellerinden bir tane aldım.

Daha yüksek modeller alsanız bile ne yazık ki ses seviyeleri yüksek olmayacak. Ya da kaliteden biraz ödün vererek CX 300 tercih edebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı