Müzik ve oyun için 10.000TL kablosuz kulaklık önerisi

Bütçe
10000

Ivylean

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: Zotac Geforce RTX 3090 Oc Edition
İşlemci: Amd Ryzen 7 7700X
Anakart: Gigabyte B650m DS3H
Ram: Corsair Vangeance 32 GB 6000 Mhz
SSD: Kingston FURY Renegade 1 TB
Merhaba arkadaşlar,

FPS oyunları oynamıyorum, daha çok hikayeli oyunlar oynayıp müzik dinliyorum, şu anki kulaklığım kablolu SteelSeries Arctis 5 ve kısmen memnun sayılırım.
Genelde yüksek sesli müzik dinlemeyi seviyorum, Bass'ları kaliteli ve tizleri de üzmeyecek oyun için de kaliteli bir kulaklık arıyorum. Çıkmak istediğim maksimum fiyat 10.000TL ama 2-3 bin de aşabilirim muhtemelen, önerilerinizi bekliyorum.

O fiyata çıkmanıza gerek yok.

Amazon'dan 6 ay taksit ile Nova Pro Wireless alabilirim aslında, gözüm kaldı. Kullanan var mı, nasıl bir kulaklık? Birkaç yerde oyun için alınabilecek en iyi kulaklık olduğu yazıyor ama tecrübe etmiş birinden duymayı tercih ederim.

JBL'in kulaklıkları sizi üzmem bakmanızı tavsiye ederim.

JBL'in çoğu kulaklığı acayip konforsuz Tune 700'lere kadarki olanlar sadece marka.

Amazon'dan 6 ay taksit ile Nova Pro Wireless alabilirim aslında, gözüm kaldı. Kullanan var mı, nasıl bir kulaklık? Birkaç yerde oyun için alınabilecek en iyi kulaklık olduğu yazıyor ama tecrübe etmiş birinden duymayı tercih ederim.

Fiyata göre almanızı tavsiye etmem şahsen aynı fiyatın altında bayağı kaliteli kulaklıklar bulunuyor ve FPS oynamıyorsanız çok güçlü bir kulaklığa ihtiyacınız bulunmuyor Tune 720 işinizi görür sanırım.

Linkini attığım kulaklığı aldığımda Pro model 7K bandında idi. Şimdi Nova 7 5.5k bandında iken Pro model 15k bandında. Anlamsız yüksek fiyatta. Deneyimledim, çok üst düzey bir kulaklık. Parasını hak eder mi emin değilim.

JBL'in çoğu kulaklığı acayip konforsuz Tune 700'lere kadarki olanlar sadece marka.

Fiyata göre almanızı tavsiye etmem şahsen aynı fiyatın altında bayağı kaliteli kulaklıklar bulunuyor ve FPS oynamıyorsanız çok güçlü bir kulaklığa ihtiyacınız bulunmuyor Tune 720 işinizi görür sanırım.

Bunda sanırım mikrofon yok, belirtmeyi unuttum özür diliyorum. Oyunları genelde hep arkadaşlarımla oynuyorum ve sık sık Discord'dayım bu yüzden mikrofon kalitesi de önemli.

Fiyatı biraz artmış.

bu yarı fiyatına aynısı değil mi. 7x+ vs 7p+ , biri xbox biri ps bağlanan versiyonu(2 side pc bağlanır)

Fiyatı biraz artmış.

Amazon aynısı değil mi? Amazon'da daha ucuz, ayrıca vadesiz taksit şansı var. Herkesin ortak fikri kulaklığa 15.000TL verme konusunda birleşiyor sanırım. D almışken iyisini alıp konuyu kapatmak istiyorum şahsen ama önerdikleriniz de kötü değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı