Müzik zevkim nasıl?

Malii0770

Hectopat
Daha fazla  
Belki benim müzik zevkim ile benzer olan birini bulurum diye açtım konuyu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Genelde Türkçe hip-hop dinlerim severim.

Son listeyi beğendim ancak ilk liste yüzde 90 Stabil, çeşitlilik sıfır. İkinci liste de açılmıyor maalesef, listen herkese açık olmayabilir. Türkçe Rap için benim de oluşturduğum bir liste var, şuradan bir göz atabilirsin istersen.

"Müzik zevkim nasıl?" başlığına cevap veriyorum;
Vaktinize, geçliğinize yazık. Yarısı çalıntı beat. Bunları üretenlerin tamamı ise müzikten zerre anlamıyor... Müzik kültürü / zevki / altyapısı / eğitimi olmazyan Z kuşağını söğüşleyen üçkağıtçı hepsi.

Vaktinize, geçliğinize yazık. Yarısı çalıntı beat. Bunları üretenlerin tamamı ise müzikten zerre anlamıyor... Müzik kültürü / zevki / altyapısı / eğitimi olmazyan Z kuşağını söğüşleyen üçkağıtçı hepsi.

Saian, kayra, Karaçalı, gibi isimler peki? Bu adamlar sadece şarkı yapmıyor, şair gibi söz yazıyorlar resmen. Çalıntı beat demen peki? Herkesin çalıştığı beatmakerlar prodöktörler var eski şarkıların çoğu satın alınan beatler öyle kafasına göre çalmıyor kimse (ha illa diyorsan çalıntı beat var o zaman hangi şarkılarda olduğunuda söylersen ben de bilgilenmiş olurum) asıl laf atmanız gereken bu yeni nesil uzi, reckol, çakal, blok3, deha, gibi Amerika'da yeni yeni populer olmuş bir tarzı Türkiye'de yapmaya çalışmaları ve yapamaları.

Belki benim müzik zevkim ile benzer olan birini bulurum diye açtım konuyu.

Genelde Türkçe hip-hop dinlerim severim.
Hidra'nın eski ve bilinmeyen şarkılarını görünce dedim ki "bu adam müzikten anlıyor." bana göre iyi bir playlist.

Vaktinize, geçliğinize yazık. Yarısı çalıntı beat. Bunları üretenlerin tamamı ise müzikten zerre anlamıyor... Müzik kültürü / zevki / altyapısı / eğitimi olmazyan Z kuşağını söğüşleyen üçkağıtçı hepsi
Stabilin şarkıları bana motivasyon ve özgüven veriyor.

kayranın şarkılarında nostaljik bi hava var

hidranın şarkılarından da kendime bir pay alabiliyorum. özellikle protest kalemi çok sağlamdır hidranın. Burası Dünya, Ezilmiş Çocuklar, Doğu Türkistan, Karanlıktan Kaçanlar, gibi daha saymadıklarım var tabi

kısaca hepsi birşey anlatıyor. ha yeri geldiğinde farklı tarzlarda dinlerim metal müziğe ilgim vardır mesela.

Yeni konular

Geri
Yukarı