Muhabbet kuşu çok saldırgan

Fotoğrafta kuş kur yapıyor, bir nesneyi eş olarak tanımlamış ve gagasını vuruyor. Bunun saldırganlıkla hiçbir alakası yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba, bundan önce en az 4 defa muhabbet kuşu sahiplendim yani tecrübe var. Geçen maç yaparken omzuna doğru serçe gibi bir şey geldi korktum çekildim duvara doğru carpacakken kurtuldu sonra arkadaşım yakaladı çok sakindi anneme verdim kafes falan aldık eski kuşumun yanına koyduk. Kafesi konuştular sabah babacık açtım hemen ezberledi ama bir olumsuz tarafı var, dün hiçbir şey demeyen kuş bugün adeta çıldırdı elimizi uzattık ısırdı annnem elini uzattı tutu bırakmadı zorla bıraktırdık. Babamın elini kanattı kuşları yan yana koyduk bu arada. Agresif olan kız sakin olan erkek sonra bu erkek kuşu ilk başta gagalarını çarpıştırdılar sonra bu agresif olan saldırdı ve çok zor kurtardık. Bu kuşu nasıl düzeltebilirim, kafesleri şu an yan yana biraz konuşuyorlar ama yan yana koyunca agresif olan çıldırıyor. Çene yapışı çok güçlü nasıl düzeltebilirim, elimizi uzatamıyoruz.

Resmi bu.
Tutmayın küçük enişteyi.

Fotoğrafta kuş kur yapıyor, bir nesneyi eş olarak tanımlamış ve gagasını vuruyor. Bunun saldırganlıkla hiçbir alakası yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çiftleşmeye hazır çiftleştiricem ama erkek olanı kovalıyor ve gagasıyla vuruyor ilk önce gagalarını öpüşüyormuş gibi vuruyorlar sonra kız olan saldırıyor

Çiftleşmeye hazır çiftleştireceğim ama erkek olanı kovalıyor ve gagasıyla vuruyor ilk önce gagalarını öpüşüyormuş gibi vuruyorlar sonra kız olan saldırıyor.

Röhnfried taubenfit E50 veya verselelaga fertivit gibi ürünler kullanabilirsin ve ayrıca kızıştırıcı mamalar yapabilirsin ya da ayırma yönetmi yapabilirsin YouTube'da videoları var.

Yeni konular

Geri
Yukarı