Muhabbet kuşu hamsiye benziyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

alitility

Hectopat
Makaleler
12
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600, MSİ B550 GAMİNG PLUS, XPG 3200 MHZ 8+8 16 GB, SAPPHİRE PULSE RX 580 4G, CORSAİR VS550, GAMEBOOSTER GB-G1956BW, WDC SN530 256G NVME, X2 JD 120
Bu ne ya, 100 TL para verdim sağanak yağmur da aldım ıslanmasın diye iliklerime kadar ıslandım (satıcının suçu artık ne kadar paraya ihtiyacı varsa yarın olmaz diye diye getirtti) hala elime alışmadı, kafesten çıkardığım an uçup gidiyor elime gelmiyor, kafeste geliyor az çok, kendi kuşuma arkadaş diye aldım benim kuşun eski sahibi hayvana ne yaptıysa arkadaş olmadılar benim ki korkuyor sürekli buna ne yapabilirim?

20210626_213113.jpg

20210626_213107.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Kuşu yeni aldıysan öncelikle 1 hafta 10 gün gibi dokunmayacak hatta kafesten çıkmayacak. Evi, odayı tanısın ardından öyle yavaş yavaş kafesten çıkarmaya bak. Çıktıktan sonra ise kendine alıştırmaya başlarsın (Youtube üzerinde tonlarca video var), kuş hemen öyle eve gelir gelmez adapte olamaz.

Eh kuş olsaydın sen yabancının eline gelir miydin ? alışması lazım hocam

Kuşu yeni aldıysan öncelikle 1 hafta 10 gün gibi dokunmayacak hatta kafesten çıkmayacak. Evi, odayı tanısın ardından öyle yavaş yavaş kafesten çıkarmaya bak. Çıktıktan sonra ise kendine alıştırmaya başlarsın (YouTube üzerinde tonlarca video var), kuş hemen öyle eve gelir gelmez adapte olamaz.

Sayısız video izledim hepsini deniyorum hepsi ben de ters tepiyor daha farklı tepkiler veriyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı