Muhabbet kuşu hasta mı?

scum87

Centipat
Daha fazla  
Normal hastalık belirtilerinden halsizlik ve tüylerini kabartma var ama ishal görmedim. Yanındaki diğer kuş da sürekli kafasıyla hasta olan kuşumu dürtüyor. Sorun ne olabilir?

Normal hastalık belirtilerinden halsizlik ve tüylerini kabartma var ama ishal görmedim. Yanındaki diğer kuş da sürekli kafasıyla hasta olan kuşumu dürtüyor. Sorun ne olabilir?
Veterinere sorun.

Kuşunu yarın ölecek. Veterinere götürün. Benim kuşum ve diğer fazlaca kuş o şekilde.

Kuştan anlayan forum sitelerine kuşun videosunu ve dışkısının resmini koyun yardımcı olurlar.

Suyuna c ve b vitamini katın. C vitamini için limon kullanabilirsiniz. Bir iki gün gözlemleyin devam ederse veterinere götürün. Kabız da olmuş olabilir.

Hocam biz buradan sadece tahmin edebiliriz veterinere götürün çıplak gözle o baksın. Kiminiz kuşunuz ölecek der kimisi 1-2 güne geçer der.

Geri
Yukarı