Muhabbet kuşu hasta mı?

3 yaşına girecek.

Yaşı çok değilmiş, veterinere götürmek en iyi seçenek tahmin üzerinden yanlış tedavi uygulamak ölmesine sebep olabilir. Şimdilik yemini suyunu iyice temizleyin mümkünse diğer kuştan ayrı bir yere alın ve yarın ilk iş veterinere gitmek olsun. Sadece suluğuna 2-3 damla kadar limon sıkabilirsin fazla kaçırmamak lazım onu da.

Merhaba dediğimi lütfen ciddiye alın.

Tecrübem var.

Hocam dediğinize katılmıyorum değil veterinere acilen götürülmeli fakat aynı şeyleri benim kuşumda yaşadı hem de birkaç defa 1-2 haftaya ilaçlarla vs geçiyor. Ancak benim kuşumun ilaçlar ile iyileşmesi her kuşun ilaç ile iyileceşeceği anlamına gelmiyor tabii belki de daha kötü sonuçlar ile karşı karşıya gelecek kuş ancak dediğim gibi bilemeyiz. Hemen ölecek demek yanlış bir ifade olur bence.

hocam siz de geç olmadan götürün kuşu veterinere ne kadar erken o kadar iyi.

Hocam dediğinize katılmıyorum değil veterinere acilen götürülmeli fakat aynı şeyleri benim kuşumda yaşadı hem de birkaç defa 1-2 haftaya ilaçlarla vs geçiyor. Ancak benim kuşumun ilaçlar ile iyileşmesi her kuşun ilaç ile iyileceşeceği anlamına gelmiyor tabii belki de daha kötü sonuçlar ile karşı karşıya gelecek kuş ancak dediğim gibi bilemeyiz. Hemen ölecek demek yanlış bir ifade olur bence.

hocam siz de geç olmadan götürün kuşu veterinere ne kadar erken o kadar iyi.
Yorumunuza katılıyorum efendim, ancak yüzdelik olarak düşünürsek ve evrenin bile olasılık olduğunu düşünürsek kuşun ölme ihtimali var, yaptığım yorumu geri almayacağım veya geri düzenlemeyeceğim çünki bir insanın daha üzülmesini ve travma yaşamasını istemiyorum.

Hocam siz de geç olmadan götürün kuşu veterinere ne kadar erken o kadar iyi.

Üstteki arkadasın dedigi gibi yarın ilk iş götürecegim veterinere artık serum mu yoksa ilaç tedavisi mi bilmiyorum. Ama 2-3 güne kadar gayet iyi ucuyordu yani.

Üstteki arkadasın dedigi gibi yarın ilk iş götürecegim veterinere artık serum mu yoksa ilaç tedavisi mi bilmiyorum. Ama 2-3 güne kadar gayet iyi ucuyordu yani.

Gelişmeleri bekliyoruz hocam, geçmiş olsun tekrardan.

Geri
Yukarı