Muhabbet kuşu kafasını duvara çarptı

QUUENYZ

Hectopat
Daha fazla  
1 ay önce muhabbet kuşu almıştık. 1 ay boyunca bize alışmasını sağlamaya çalıştık. Bugün kafesinden dışarı çıkartmayı deneyelim dedik. Birden tüm gücüyle uçmaya başladı ve kafasını sert bir şekilde duvara vurdu. Şu an sarhoş gibi. Ne yapabilirim?

Tüylerine bakın bir kanama vb bir morarıklık bir şey var mı yoksa bırakın kuşu biraz dinlensin kendine geldi onu takviye olarak cici bebenin yarısı ve yumurtanın sarısı ve beyazını ezip bir kaba koyup verin bayılıyorlar azıcık havuçta rendeleyin haşlanmış havuç.

Veterinere götürmek ile başlayabilirsiniz. Bu travma olabilir, beyin kanaması olabilir, çatlama, kırık, baş dönmesi. Yani böyle konuları lütfen buraya yazarak zaman kaybetmeyin evcil hayvanınız da gözle görülür bir değişiklik varsa düşünmeden götürün sorunu zaten tespit edip size bilgi verirler umarım bir sorun yoktur geçmiş olsun.

Veterinere götürmek ile başlayabilirsiniz. Bu travma olabilir, beyin kanaması olabilir, çatlama, kırık, baş dönmesi. Yani böyle konuları lütfen buraya yazarak zaman kaybetmeyin evcil hayvanınız da gözle görülür bir değişiklik varsa düşünmeden götürün sorunu zaten tespit edip size bilgi verirler umarım bir sorun yoktur geçmiş olsun.

Çok bir sorun olduğunu düşünmüyorum ama işi şansa bırakmamak lazım benim arkadaşımın muhabbet kuşu cama kafa atmıştı ilk zamanlarda bir şey olmadı benim de kuşum var.

Geri
Yukarı