Muhabbet kuşu salınmalı mıdır?

Hocam tahta tünek aldım.

Hocam 5 dk 1 hapsiriyor. Ve acıkınca kafasını eğik tutuyor gibi. Elimden yemeye alıştı şuan beni bekliyor.
Suyuna vitamin alın, bir de gaga taşı. Mineraller ile toparlanacaktır. Ve büyük ihtimalle size alışıyor yavaş yavaş.
Ballı kraker ve yemler var onlar ile de deneyebilirsiniz.

Suyuna vitamin alın, bir de gaga taşı. Mineraller ile toparlanacaktır. Ve büyük ihtimalle size alışıyor yavaş yavaş.
Ballı kraker ve yemler var onlar ile de deneyebilirsiniz.
Hocam marul salatalık ve maydanozu ağzına sürmüyor. Gaga taşı Alicam. Teşekkürler. Umarım bir şey olmaz.

Belli olmaz, suyuna sirke koyun hocam.
Suyunu değişin.
Ve hocam benle çok ugrastiniz. Teşekkürler. Hem de çok .
Hocam kuşum baktım gagasının ucu beyaz benimkinin de.
Hocam kuşa bir şey olacak diye kafayı yedim evde şuan biraz rahatladım. Ama yine de göturucem.
Gaga taşı Alicam. Ve hocam kuşum böyle genelde uyuyacak gibi oluyor. Ve tüyleri kabarık oluyor.
Kuş geldiğinde kirliydi. Hala yikamadim Alisana kadar ve havalar iyi olana kadar yıkamayı düşünmüyorum.

Ve hocam benimle çok ugrastiniz. Teşekkürler. Hem de çok.

Ne uğraşması hocam siz isteyin her zaman yardım ederim. Rica ederim.
Ve hocam benimle çok ugrastiniz. Teşekkürler. Hem de çok.

Hocam kuşa bir şey olacak diye kafayı yedim evde şu an biraz rahatladım. Ama yine de göturucem.
Gaga taşı alacağım. Ve hocam kuşum böyle genelde uyuyacak gibi oluyor. Ve tüyleri kabarık oluyor.
Kuş geldiğinde kirliydi. Hala yikamadim alisana kadar ve havalar iyi olana kadar yıkamayı düşünmüyorum.

Havalar ısınsın hocam yıkayacaksanız da ılık su ile yıkayın yıkadıktan sonra saç kurutma makinesi ile kurutun.

Ve hocam benle çok ugrastiniz. Teşekkürler. Hem de çok .

Hocam kuşa bir şey olacak diye kafayı yedim evde şuan biraz rahatladım. Ama yine de göturucem.
Gaga taşı Alicam. Ve hocam kuşum böyle genelde uyuyacak gibi oluyor. Ve tüyleri kabarık oluyor.
Kuş geldiğinde kirliydi. Hala yikamadim Alisana kadar ve havalar iyi olana kadar yıkamayı düşünmüyorum.
Çok panik etmeyin hocam, kuş daha genç. Hastalığı varsa da rahat atlatır. Siz bakımını yapın, sağlıklı yiyecekler verin, o iyileşir. Ki şu anda problemi olduğunu sanmıyorum aslında ama siz kesinlikle bir veterinere gidin bilgi almak için, bilgiden zarar gelmez. Bu konuda biraz hassasım çünkü benim de bir kuşum var çok sevdiğim, her türlü araştırmayı yaptım.

Hocam bu sitedeki ilk resimde ki gibi gagası.
@Greenville yarın götürün kuşçuya sorun resim atabiliyorsanız atmayı dener misiniz?
@Greenville kafesin temizlemeyi unutmayın bir de.
Hocam nedense hepsi soluk gözüküyor anlamadım sadece bu sitede oluyor bu sorun yeniden deneyeyim .

Hocam bu sitedeki ilk resimde ki gibi gagası.

Hocam nedense hepsi soluk gözüküyor anlamadım sadece bu sitede oluyor bu sorun yeniden deneyeyim.

Attığınız sitede 10 Ekim yazıyor ya resimde öyle mi yoksa onun altındaki mi ilk olan resimde 10 Ekim yazan resim ise sıkıntı yok benimki de öyle.

Geri
Yukarı