Muhabbet kuşum hasta

Xtreitor

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar benim muhabbet kuşum 3.5 yaşında ve bu sıralar çok fazla halsizliği var. Ve dikkat ettim kuş kanatlarını 4 5 snde bir hareketlendiriyor hızlıca. Bit mi var bilmiyorum vitamin verdim yem verdim ama hala geçmedi. Yardımlarınızı bekliyorum.

Merhaba arkadaşlar benim muhabbet kuşum 3.5 yaşında ve bu sıralar çok fazla halsizliği var. Ve dikkat ettim kuş kanatlarını 4 5 snde bir hareketlendiriyor hızlıca. Bit mi var bilmiyorum vitamin verdim yem verdim ama hala geçmedi. Yardımlarınızı bekliyorum.
Üzüldüm ama sinirlendim size.
Formdan böyle bir yardım alabileceğinizi mi sanıyorsunuz?
Veterinere gidin.

@Qocq veterinere bugün goturecegim ama belki forumda bu durumu daha once yasamis olan olabilir diye mesaj atmistim.

Canım o da hayvan sen de hayvansın,
Sen öksürünce sana neden öksürdüğünü nasıl söyleyebiliriz?
Onlarda da aynı ondaki rahatsızlık ile bizimkinin rahatsızlık farklı olabilir ama belirtileri aynı olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geç olmadan veterinere götürmen en iyisi. Ben zamanında hastalıktan kaybetmiştim kuşumu. Aynısını yaşamanı istemem.

Canım o da hayvan sen de hayvansın,
Sen öksürünce sana neden öksürdüğünü nasıl söyleyebiliriz?
Onlarda da aynı ondaki rahatsızlık ile bizimkinin rahatsızlık farklı olabilir ama belirtileri aynı olabilir.

Anladım arkadaşlar sağ olun. En iyisi veterinere gotureyim ben. Konu kilitlenebilir.

Üzüldüm ama sinirlendim size.
Formdan böyle bir yardım alabileceğinizi mi sanıyorsunuz?
Veterinere gidin.

Kuş forumlarına sorabilirsin.

Konu kilitlenmez muhtemelen ama veterinerden sonra hastalığı neymiş buraya yazabilirsin. Merak ettim.

Arkadaşlar maalesef kuşumu kaybettim ve 2-3 hafta oluyor. Veterinere goturdugum gun veteriner pek umutlu sözler sarfetmemişdi. O gün akşam kafeste koyduğum yerde ölmüş. Hepinize teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı