Muhabbet kuşumu yalnız bıraktım

Bırakmasamıydım keşke ya o zaman. Ama yolda perişan olur diye götürmedim normalde hep götürürdüm yanımda ama 2 gün sonra döneceğim için 2 günde daha dinlenmeden tekrar yola çıkacak diye getirmemiştim:(
İki günde birşey olmayabilir hocam. Aklınız kalmasın ben 12 gün bırakan arkadaşa dedim

Merhaba. Kuşumu bu cuma günü akşam evde bıraktım kafesini temizledim, suyunu yemini doldurdum ağzına kadar. Bugün komşuyu gönderecektim kontrol etsin diye anahtarı kaybetmiş. Eve pazar günü akşam döneceğim. Kuşuma bir şey olmuş mudur çok huzursuzum. Cuma akşamı gittim pazar akşamı döneceğim küser mi bana çok alışkındı. Yanıma alacaktım fakat hava çok soğuk diye kıyamadım hasta olur diye fakat şimdi de içim çok huzursuz. Daha önce böyle bırakanlar varsa cevaplarsa sevinirim.

Hocam kuşuma eş aldık ve bazı sebeplerden 1 hafta gitmemiz gerekti. Eşi kafese yumurta koymuştuk onun hepsini bitirmiş büyük ihtimalle zehirlendi bizimki ölü kuşla 1 hafta aynı kafeste aynı su ve yemle kaldı ve ilk başlarda az da olsa sıkıntı çeksekte şu anda hala bizimle oynuyor.

İki günde birşey olmayabilir hocam. Aklınız kalmasın ben 12 gün bırakan arkadaşa dedim
Teşekkrlerr

Hocam kuşuma eş aldık ve bazı sebeplerden 1 hafta gitmemiz gerekti. Eşi kafese yumurta koymuştuk onun hepsini bitirmiş büyük ihtimalle zehirlendi bizimki ölü kuşla 1 hafta aynı kafeste aynı su ve yemle kaldı ve ilk başlarda az da olsa sıkıntı çeksekte şu anda hala bizimle oynuyor.
Umarım kuşlarımıza bir şey olmaz

Geri
Yukarı