Muhabbet kuşumu kaybettim

Yaklaşık 1.30 saat önce kuşumu kaybettim. Fakat ilginç olan yanı daha 5 aylık olması idi. Çok ani bir kayıp oldu gözlerimin önünde elimde kaybettim. Kafeste uyuyan hayvan aniden yere düştü pat diye hemen yerimden fırladım, kafesin zemininde kanatlarını açmış tepişmeye çalışıyordu. Hemen elime aldım daha önce de muhabbet kuşu baktığım için az çok bazı şeyleri önceden öğrendim boğazına bir şey takildiysa veya kalp masajı yapmak gibi. Her şeyi yaptım, garip olan 30 dakika kadar kendine geldi. Kafasını oynatıyor ayakta duruyor uçuyor. Sonra güvenmeyip kafese koymadım kucağımda tuttum, ve kasılmalar başladı bilen bilir. Fakat sanki kriz geçiriyor gibiydi. Ve sonunda kaybettim. Daha önce de kuş kaybettim fakat bunun kadar etkilenmedim, işten izin aldım az önce 2 gün. Çok cana yakındı, ısırmaz omzunda dolanırdı, ele gelirdi. Uyuyamıyorum. Az önce bahçeye gömdüm. 25 yaşında bir insanı bile bu derece sarsıyor.
Eki Görüntüle 1644283

Basın sağ olsun 6 yaşımda kaybetmiştim mavişi
Unutamıyorum düştü gözümün önünde çok acı çekti ve ben hiçbir şey yapamadim çocukluk travmam Allah daha beterinden saklasın tekrardan basın sağ olsun umarım atlatırsın.
O ses hala aklımda unutamıyorum: C

Başınız sağ olsun. Benim de muhabbet kuşlarım var. Kaybettiğim de oldu. Bir süre sonra atlatırsın muhakkak ama elbette çok üzücü bir durum.

Yeni konular

Geri
Yukarı