Muhabbet kuşumun boynu kapıya sıkıştı

YigiTZ0

Hectopat
Makaleler
1
Kuşum peşimden geliyormuş ben de kapıyı kendime doğru hafif çekip bırakmıştım. Kuş da kapının üstüne konmuş aşağı doğru eğiliyormuş sanırım kapıda hafifte olsa araya kıstırınca kuş bağırdı hemen açtım kapıyı 2 saniye kapının üstünde durdu sonra yere düştü. Gözleri kısıktı paniğe kapıldım onu çok seviyorum ve gitmesini istemiyorum. Şu an tüneyebiliyor fakat gözleri çok kısık ve yem yemiyor, tüyleri kabarık ne yapacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kuşum peşimden geliyormuş ben de kapıyı kendime doğru hafif çekip bırakmıştım. Kuş da kapının üstüne konmuş aşağı doğru eğiliyormuş sanırım kapıda hafifte olsa araya kıstırınca kuş bağırdı hemen açtım kapıyı 2 saniye kapının üstünde durdu sonra yere düştü. Gözleri kısıktı paniğe kapıldım onu çok seviyorum ve gitmesini istemiyorum. Şu an tüneyebiliyor fakat gözleri çok kısık ve yem yemiyor, tüyleri kabarık ne yapacağım?
Gözlerinde sıkıntı olabilir. Yem stres altında kaldığı için yemiyor.

Acilen veterinere gidin. Boynu kırılmış olabilir.

Umarım ankam hızlıca iyleşir. 4 yıldır benimle.

İnşallah, benim de 2 yıllık kuşum 2021 6 Kasım ayında ölmüştü çok üzülmüştüm bee. Ağlamıştım bile ama benimki hastalıktan öldü ilk başta götürseydim taşıyacaktır ben ölmeden 1 gün önce götürmüştüm aşı yaptı geç olduğu için dayanamadı. Ama inşallah seninki yaşar sağlığına kavuşur.

Geri
Yukarı