Muharrem İnce CHP genel başkanı olabilir mi?

Sorunsuna'da Evet ilerde dönerim belki, Cevabını veriyor ya sen CHP'ye Ne kadar geri dönmek istersen iste, Halk istemiyor halk.
İnce, CHP tarafından uğradığı haksızlıkları kaç kere dile getirdi. Buna rağmen CHP'ye karşı bir gönül bağı var çünkü zamanında partiye çok hizmet etmiş. CHP'ye karşı kızgın ve kırgın aslında. Mevzular açık mikrofondaki beden dili analizi videosuna bir bakın.
Bir konuşmasında da CHP'nin yozlaştığını, parti içi yozlaşmış zihniyet temizlenirse geri donebileceğini söyledi.

Hocam çok sorgulamayın isterseniz, seçim kampanyalarından beri muhalefete muhalefet etmeyi bir bırakamadı gitti, hadi onu geçtim ya bir insan milyonların izleyeceği bir Program'da neden erdoğana muhalefet etmek yerine ya da kimseye muhalefet etmemek yerine CHP'ye muhalefet ederki? Sonra bir de utanmadan CHP'ye geri döner misiniz? Sorunsuna'da evet ileride dönerim belki, cevabını veriyor ya sen CHP'ye ne kadar geri dönmek istersen iste, halk istemiyor halk.

Bahsettiğiniz program sanırım M. A. M ve orada katılımcı kendi kafasına göre değil sorulan sorular üzerinden konuşuyor. Yani ne sorulursa onu cevaplıyor. Buna ek olarak bir parti sadece iktidardaki partiye muhalefet olabilir başka hiçbir partiye muhalefet olamaz, sadece iktidardaki partilerin hatası vardır. Kuralı ne zaman geldi? Ben takip edemedim oraları da.

İnce, CHP tarafından uğradığı haksızlıkları kaç kere dile getirdi. Buna rağmen CHP'ye karşı bir gönül bağı var çünkü zamanında partiye çok hizmet etmiş. CHP'ye karşı kızgın ve kırgın aslında. Mevzular açık mikrofondaki beden dili analizi videosuna bir bakın.
Bir konuşmasında da CHP'nin yozlaştığını, parti içi yozlaşmış zihniyet temizlenirse geri donebileceğini söyledi.
Hocam gerçek dışı konuşuyorsunuz, İnce bana kalırsa CHP'de hiç bir zaman haksızlığa uğramadı, Bakın 'bana kalırsa' diyorum çünkü hiç birimiz İnce'nin CHP'ile ne yaşadığını Haksızlığa uğrayıp uğramadığını Bilemeyiz. Siz sanki incenin sağ kolu gibi, Haksızlığa uğradı şöyle oldu böyle oldu diye biliyorsunuz, Bakın bunu kimse bilemez, Kendi ağzıyla 'Ben haksızlığa uğradım' Gibi bir cümleyede kimse inanmaz, Aynı şekilde Kılıçdaroğlunun 'İnceye kimse haksızlık yapmadı' Gibi bir söyleminede kimse inanmaz, Halk bilmez hocam Türk siyaseti daima böyleydi, Dostum bildikleri insanlar kimleri kimleri ipe gönderdi. Demek istediğim ince yine aynı ince olsun ama memleket partili ince olsun, Teşekkürler.

Bahsettiğiniz program sanırım M. A. M ve orada katılımcı kendi kafasına göre değil sorulan sorular üzerinden konuşuyor. Yani ne sorulursa onu cevaplıyor. Buna ek olarak bir parti sadece iktidardaki partiye muhalefet olabilir başka hiçbir partiye muhalefet olamaz, sadece iktidardaki partilerin hatası vardır. Kuralı ne zaman geldi? Ben takip edemedim oraları da.
Hocam her katılımcı oradan, Kendi not ettiği soruyu soruyor. Benim demek istediğim soru sorulduk'tan hemen sonra inceye söz hakkı verilince incenin Durmadan CHP'ye muhalefet etmesiydi Ben İnce bölümünü 2 Kez Kılıçdaroğlu Bölümünü'de 2 Kez bitirmiş olan biri olarak burada konuşuyorum, Tavsiyem izleyip yorum yapmanız.

Hocam gerçek dışı konuşuyorsunuz, İnce bana kalırsa CHP'de hiç bir zaman haksızlığa uğramadı, Bakın 'bana kalırsa' diyorum çünkü hiç birimiz İnce'nin CHP'ile ne yaşadığını Haksızlığa uğrayıp uğramadığını Bilemeyiz. Siz sanki incenin sağ kolu gibi, Haksızlığa uğradı şöyle oldu böyle oldu diye biliyorsunuz, Bakın bunu kimse bilemez, Kendi ağzıyla 'Ben haksızlığa uğradım' Gibi bir cümleyede kimse inanmaz, Aynı şekilde Kılıçdaroğlunun 'İnceye kimse haksızlık yapmadı' Gibi bir söyleminede kimse inanmaz, Halk bilmez hocam Türk siyaseti daima böyleydi, Dostum bildikleri insanlar kimleri kimleri ipe gönderdi. Demek istediğim ince yine aynı ince olsun ama memleket partili ince olsun, Teşekkürler.
Siz de İnce'nin sol kolu gibi "hiç bir zaman haksızlığa uğramadı diyorsunuz"

İnce bana kalırsa CHP'de hiç bir zaman haksızlığa uğramadı, Bakın 'bana kalırsa' diyorum çünkü hiç birimiz İnce'nin CHP'ile ne yaşadığını Haksızlığa uğrayıp uğramadığını Bilemeyiz. Siz sanki incenin sağ kolu gibi, Haksızlığa uğradı şöyle oldu böyle oldu diye biliyorsunuz, Bakın bunu kimse bilemez, Kendi ağzıyla 'Ben haksızlığa uğradım' Gibi bir cümleyede kimse inanmaz, Aynı şekilde Kılıçdaroğlunun 'İnceye kimse haksızlık yapmadı' Gibi bir söyleminede kimse inanmaz, Halk bilmez

Şu videoyu izleyiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam gerçek dışı konuşuyorsunuz, İnce bana kalırsa CHP'de hiçbir zaman haksızlığa uğramadı, Bakın 'bana kalırsa' diyorum çünkü hiçbirimiz İnce'nin CHP'ile ne yaşadığını Haksızlığa uğrayıp uğramadığını Bilemeyiz. Siz sanki incenin sağ kolu gibi, Haksızlığa uğradı şöyle oldu böyle oldu diye biliyorsunuz, Bakın bunu kimse bilemez, Kendi ağzıyla 'Ben haksızlığa uğradım' Gibi bir cümleyede kimse inanmaz, Aynı şekilde Kılıçdaroğlunun 'İnceye kimse haksızlık yapmadı' Gibi bir söyleminede kimse inanmaz, Halk bilmez hocam Türk siyaseti daima böyleydi, Dostum bildikleri insanlar kimleri kimleri ipe gönderdi. Demek istediğim ince yine aynı ince olsun ama memleket partili ince olsun, teşekkürler.

Siz de İnce'nin sol kolu gibi "hiçbir zaman haksızlığa uğramadı diyorsunuz"

Hocam her katılımcı oradan, Kendi not ettiği soruyu soruyor. Benim demek istediğim soru sorulduk'tan hemen sonra inceye söz hakkı verilince incenin Durmadan CHP'ye muhalefet etmesiydi Ben İnce bölümünü 2 Kez Kılıçdaroğlu Bölümünü'de 2 Kez bitirmiş olan biri olarak burada konuşuyorum, Tavsiyem izleyip yorum yapmanız.
Ben de her iki bölümünü de 2 kez izledim ve tekrar hayran kaldım Sadullah Ergin'in,Ali Dibo'nun CHP listelerinden aday gösterilmesine karşı eleştirilerini zevkle izledim .

Şu videoyu izleyiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
:) Merak etmeyin baştan sonra izlemiştim, Şayet bu Sosyal'de benim kadar propaganda takip eden olduğunu düşünmüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
:) Merak etmeyin baştan sonra izlemiştim, Şayet bu Sosyal'de benim kadar propaganda takip eden olduğunu düşünmüyorum.
Bakın eğer ben İnce hakkında yada herhangi bir siyasetçi hakkında bir eleştiride bulunuyorsam, Emin olun ki Onun hakkında araştırma yapmadan rastgele eleştiri yapmam. Kul hakkı yemem yedirmem.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı