Muharrem ince: "dün gece 15000 başvuru aldık, gençler genel merkezde başvurulara bakıyor!"

• Konuyu başlatan 405668
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 157
  • Görüntüleme 7B
Bu gençlerin katılması dediği 18 yaş üstü olanların mı katılması? 16 yaşında birisi katılabilir mi veya nasıl ilerliyor bu olay?

Screenshot_2022-12-27-12-58-41-088_com.twitter.android.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

ama özellikle Z kuşağının oy verecek kesiminden ve zamanında kendisine oy vermiş kişilerden oluşan büyük bir destekçi grubu var.
Elbette öyle. Kastettigim ondan ziyade Ince'nin sanki müthiş bir rüzgar yakalamışçasına cumhurbaşkanlığına oynuyormuş görüntüsü. Yok böyle bir şey, peşinen söylüyorum. %5 alsın, alnına koysun. Var mı böyle bir demeci onu da bilemiyorum ama ikinci turda da muhalefet adayını destekliyordur umarım.

Bir şey daha eklemek gerek. Son ana kadar benim gözümde epey düşmüştü. Deli gibi bir şey yapmıştı kendini. Özellikle Özdağ ile olan ittifakı dolayısıyla da zaten eksilerde başlıyordu. Ayrıldı şimdi ama insan yine de Ince'ye karşı ne olursa olsun buruk hissediyor.
Erdoğan'ın yaptıkları/yapmadıkları malum, kılıçdaroğlunun seçim vaatlerine ne demeli? Yahu resmen PKK ile iş birliği tutacağım demediği kalıyor. Devlete getiri sağlayamaz bu zihniyet.
Yapma ya. Dünya Müneccimler Birliği ile bilgi alışverişin var sanırım, 2 sene sonraki seks hayatımın dokümanlarını da buraya bir döküver bari de şimdiden ilişkimde tavır alayım.

Elemana bak. Getiri sağlayamazmış. Erdoğan ile devam etmek daha iyi diyor dolaylı olarak. Seçim vaatlerini okuyup gel bir dahakine.

Bu gençlerin katılması dediği 18 yaş üstü olanların mı katılması? 16 yaşında birisi katılabilir mi veya nasıl ilerliyor bu olay?
Merhaba,
Resmi bir üyelik yapman mümkün değil ancak gönüllü olarak bizimle takılabilirsin.

Parti üyeliği korkulacak bir şey değil zaten E-Devlet'ten tek tıkla silinebiliyor.

Gönüllü olarak 18 yaş altı kişiler ne yapıyor? Merak ettim.
Parti üyelerinin bir şey yapması gerekmediği gibi, gönüllü destekçilerin de herhangi bir zorunluluğu yok. Organizasyonlara katılım sağlayabilir ve Ankara'da ise yarın saat 1'de genel başkanımızla tanışmaya gelebilir.
Ben de 18 yaş altıyım ve üye başvurularını takip ediyorum.

Gönüllü olarak 18 yaş altı kişiler ne yapıyor? Merak ettim.

Sol parti toplantılarına gitmiş biri olarak yazıyorum bunları. Gördüğüm kadarıyla gönüllü kişiler stant kurmaya yardım ediyor ve etkinliklere katılıyorlar. Bunlar zorunlu değil tabii, tamamen sana kalmış. Toplantılarına gittiğim parti farklı olsa da diğer partilerin de aynı şeyleri yaptığını düşünerek yazdım bu arada. Şunu da ekleyeyim, solcu değilim.

Geri
Yukarı