Muharrem İnce kazanabilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Balon derken mevcut muhalefetin hangi konuda net bir açıklaması var? Adam her konuda hiç kıvırmadan ne yapacağını söylüyor.

Ben ınce'ye vereceğim. Balon varsa iki tane var zaten mevcut iktidar balon gibi patlamıştır her konuda hukuk, ekonomi, eğitim her alanda patlamıştır politikası. 6'lı masada ne olduğu belli değil zaten iki tane ak parti artığı var.

Kanki oyunu inceye vermek AKP'ye vermekle aynı şey adam oy bölüyor:D

@umix353 Dostum ben herhangi bir partinin fanı değilim önce bunun bilince olmanı isterim, hiçbir partiyi de ölümüne savunmam ama Muharrem'in balon olduğu düşüncesindeyim. Ayrıca kadrosunda da kim var ki? Kılıçdaroğlunun kadrosu mesela oldukça güçlü ve bilinen isimler var. Sadece bundan dolayı 1-0 önde.

Kötünün iyisine oy verilmeli. Ve de en önemlisi kazanabilecek birisine. Seçimde maks. %5'i geçmeyecek birine oy vermek mantıklı değil.

@umix353 Dostum ben herhangi bir partinin fanı değilim önce bunun bilince olmanı isterim, hiçbir partiyi de ölümüne savunmam ama Muharrem'in balon olduğu düşüncesindeyim. Ayrıca kadrosunda da kim var ki? Kılıçdaroğlunun kadrosu mesela oldukça güçlü ve bilinen isimler var. Sadece bundan dolayı 1-0 önde.

Kötünün iyisine oy verilmeli. Ve de en önemlisi kazanabilecek birisine. Seçimde maks. %5'i geçmeyecek birine oy vermek mantıklı değil.
Hangi isimler mesela bu güçlü isimler söyler misin? Sadullah Ergin mi? Babacan mı? Davutoğlu mu?

Hangi isimler mesela bu güçlü isimler söyler misin? Sadullah Ergin mi? Babacan mı? Davutoğlu mu?
Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş en basitinden. Bir de kendi yardımcısı vardı, Amerikan uyruklu biriydi sanırım ismini hatırlamıyorum ama yanılmıyorsam Ekonomi alanında bir hayli güçlü bir isimdi.

Şu an aklıma gelenler bunlar ama sadece saydığım bu iki ismin bile çok önemli olduğunu düşünüyorum.

Muharrem'in listesinde kimler var bir bilgim yok. Adam akıllı birisinin olduğunu da duymadım. Twitter'da listesinin güçsüzlüğü ile dalga geçenler bile vardı. Umutsuz vaka bence adam.

Aylardır muhalefete söve söve bitiremedi, görevini yaptı, kendi kendini bitirip oyunu %1-2'lere kadar indirdi ve en sonunda hala CHP'ye sallayarak adaylıktan çekildi.

Tayyip Erdoğan'ın kendisi bu kadar fayda sağlamamıştır sanırım AKP'nin güncel seçim kampanyasına.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı