Muharrem İnce kazanabilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şu an 6'lının da Ince'nin de kazanacağını düşünmüyorum. Adamların tek bildiği tükürdüklerini yalamak. Yine RTE kazanır büyük ihtimalle.

Böyle bir psikolojiye girmeyin hocam hem insanların inancını hem de kendi inancınızı zedeliyorsunuz.

Kazanamaz.

Muharrem İnce'ye oy vermeyin, oyları bölüyor

Albert Einstein

Muharremin yaş kitlesi 12 😅

%1-2 oy anca var sosyal medya trolleri bunlar.
6 'lı masanın seçmen kitlesi de neye oy verdiğini bilmeyen kitle işte.

Gidip resmen eski akp artığı ne kadar adam varsa onlara oy veriyorsunuz. Sadullah Ergin'e oy verin. Birde adalet bakanı yaparsanız ohh mis

Suriyelilere sınavsız üniversiteye alıyoruz diye gururla anlatan zamanın başbakanı Davutoğlu

Akp' nin eski ekonomi bakanı

Melih Gökçek'i de aday gösterseler onada oy verirsiniz siz. ÇOK ZEKİ MUHALEFET

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bedava internet vaadindense füzyon vaadi benim açımdan ve gelecek yüzyıl açısından daha önemli. Seçilir seçilmez bilemem. En azından füzyon vs. vaadiyle de seçime giren bir politikacımızın olması önemlidir. Popülizmse popülizm, beni kandıracak adam füzyonla, kuantumla falan kandırsın.

Son düzenleme:
Keşke adaylıktan çekilse. Şuanlık Kemal Kılıçdaroğluna fazlasıyla ihtiyacımız var.

O değil de Muharrem Babala Tv'nin son bölümünde fena patladı. Maskesi düştü.

İşin garip yanı beni bile bir süreliğine inandırmıştı kendisinin iyi bir Cumhurbaşkanı olabileceğine.

O değil de Muharrem Babala Tv'nin son bölümünde fena patladı. Maskesi düştü.

İşin garip yanı beni bile bir süreliğine inandırmıştı kendisinin iyi bir Cumhurbaşkanı olabileceğine.
Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'unu da çıkar programa ondan sonra konuşalım.

- Tabi çıkacak cesaretleri var ise.

- Birde Muharrem İnce 'de olduğu gibi kendisine bilenmiş bir kitle karşısına çıkaralım. Bakalım neler değişecek.

- Mesela Kılıçdaroğlu'na Sadullah Ergin'i nasıl kabul ettiğini sorsunlar. Hemde fetö kumpasları döneminde hiç sesini dahi çıkarmayan bu arkadaş kimin emri ile gelmiştir ve seçtirilecek?

- fetönun kaçak sözde gazetecileri niye sabah akşam İnce 'yi karalıyor?

- Kılıçdaroğlu suriyelelileri gönderecek mi? Yoksa Meral ablanız ile tartışıp kriz mi yaratacaklar?

- Erdoğan'ı saymıyorum bile ona sorulacak soruları yazsak forum yetersiz kalır

ADAM CESARET GÖSTERİP HER YERE ÇIKIYOR.

ÇIKAMAYANLARI DA BEKLERİZ.

BİRİSİ SARAYDAN BİRİSİ REKLAM İŞİ MUTFAĞINDAN SESLENSİN. YERSEN

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı