Muhasebe için kaç sene üniversite okumak lazım?

Dijital sisteme geçildi zaten, eskiden daha çok evrak işleri olurdu. Sen işi öğrenmene bak not al gerisi gelir severek yaparsan.
Aynen doğru diyorsun abi ve abi ama o raf sıralarının boş olduğunu da bir gün görürüz belki ve abi muhasebe hesaplarını her ülkede aynı zannederdim öyle olsaydı hepsini ezberlerdim
Abi bir de bu ülkede muhasebecinin pek bir değeri yok ama avrupa ülkelerinde var sanırım sana önerim avrupa ülkelerinden birinde çalışmaya başlamandır

Aynen doğru diyorsun abi ve abi ama o raf sıralarının boş olduğunu da bir gün görürüz belki ve abi muhasebe hesaplarını her ülkede aynı zannederdim öyle olsaydı hepsini ezberlerdim
Abi bir de bu ülkede muhasebecinin pek bir değeri yok ama Avrupa ülkelerinde var sanırım sana önerim Avrupa ülkelerinden birinde çalışmaya başlamandır

Maalesef muhasebe kıymet yok ama olmadan da işler yürümez, kendini ne kadar geliştirirsen holdingler büyük kuruluşlar ve Avrupa kapıları açılır. Her şey sende bitiyor.

Maalesef muhasebe kıymet yok ama olmadan da işler yürümez, kendini ne kadar geliştirirsen holdingler büyük kuruluşlar ve Avrupa kapıları açılır. Her şey sende bitiyor.
Aynen abi peki muhasebe hesaplarını ezberleyeyim mi ben her ülkenin farklı diye ezberlemedim boşuna ezberlerim diye

Zorluk senin kapasitene göre değişir. Stresli bir meslek ancak üzerinden gelirsen kolaylaşır.
Abi bide mesela Maliyet hesapları hangi mali tabloya göre yazılıyor anlamadım mesela 5'e kadar bilançoya 6 gelir tablosuna 7 ne peki onu anlamadım

Abi bide mesela Maliyet hesapları hangi mali tabloya göre yazılıyor anlamadım mesela 5'e kadar bilançoya 6 gelir tablosuna 7 ne peki onu anlamadım bir de abi bir muhasebeci en az 15000 TL alıyor diye biliyorum peki en fazla kaç alır ?

Son düzenleme:
Son düzenleme:

Geri
Yukarı