Muhasebe stajyeri olarak Microsoft AX kullanabilir miyim?

Coolkaan123

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bugün staj için 3 kişi görüşmeye gittik, görüşme bitti eve gittik. 10 dk sonra mesaj geldi stajyer olarak alınmışsınız dedi hemen diğer arkadaşımı aradım onu almışlar ama diğerini almamışlar. Bize görüşmede muhasebe biliyor musunuz diye soruldu? Ben de evet okul tarafında Excel dersi gördüğümü söyledim. Genel Merkezde Microsoft AX kullandığını söylediler. Acaba fazla zorlanır mıyız? Excel2de okul tarafında toplama çıkarma çarpma bölme işlemlerini gösterdiler temel diyelim. Tabi ileri Excel bilmiyoruz düşey aray yatay aray olarak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle arkadaşın için üzüldüm. Orada sana öğreteceklerini düşünüyorum sonuçta stajyer olarak çalışacaksın normal eleman olarak değil. Öğrenmek için deneyim olsun diye staj yapıyorsun zaten. Yine de evde araştırmasını yapmakta fayda var.

Öncelikle arkadaşın için üzüldüm. Orada sana öğreteceklerini düşünüyorum sonuçta stajyer olarak çalışacaksın normal eleman olarak değil. Öğrenmek için deneyim olsun diye staj yapıyorsun zaten. Yine de evde araştırmasını yapmakta fayda var.
Teşekkür ederim, birini almadılar telefondan konuştuğumda ağlıyordu diğeri ile kısa sürede Evrak işi yapıp vercez.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı