Muhteşem Dizi -La Casa De Papel

@Dr. Sheldon C. Zeki'yi yıllar önce ilkokula giderken uyumadan önce dinlerdim. O zamanlar Matrax diye bir program yapıyordu Alem FM'de. Çok severdim ama sonra ne olduysa öyle bıraktım bir daha da dinlemedim. Tabi 3-4 yıl boyunca müdavimi olmuştum. Hala devam edip etmediğini de bilmiyorum açıkçası. Eski günler ve küçüklüğüm geldi aklıma. :cry:

Bence normal bir dizi, pek iz bırakacak bir tarafı yok. Steam kullanıcı adımı ben değil arkadaşım "Berlin" yaptı :D

Orphan Black, Breaking Bad ve Fringe gibi başyapıtlar benim için ölene kadar bir önem arz edecek. Dizi konusu açılmışken Orphan Black dizisini herkese şiddetle tavsiye ederim 2 günde bitirebilirsiniz final verdi 5 sezon.

@Dr. Sheldon C. Zeki'yi yıllar önce ilkokula giderken uyumadan önce dinlerdim. O zamanlar Matrax diye bir program yapıyordu Alem FM'de. Çok severdim ama sonra ne olduysa öyle bıraktım bir daha da dinlemedim. Tabi 3-4 yıl boyunca müdavimi olmuştum. Hala devam edip etmediğini de bilmiyorum açıkçası. Eski günler ve küçüklüğüm geldi aklıma. :cry:

Da hala devam ediyor. Ben de bir ara bırakmıştım, 3 yıldır falan dinliyorum. Alem FM'e el konulunca 2 yıldır Show Radyoda bir de gündüz proğramı yapıyor artık, 4-6 arası zekirdek.

Herhalde bu diziyi beğenmeyen bir tek benim :) Çevrem de ve sosyal medya da aldığı övgülere bakıp izleyeyim dedim ama yok olmamış beğenmedim (n)(n) Hele ki bazı siteler efsaneler listesine koymuş ben bir daha izleyeceğimi sanmıyorum diziyi.

Sinematografisi (müzik ve çekim başarısı) itibari ile benim için Peaky Blinders (2013– ) gelmiş geçmiş en iyi televizyon dizisi olarak kalacaktır.

Şimdiye kadar izlediğim dizilerden en çok keyif aldığım dizi kesinlikle La Casa de Papel!!!

Profesör son derece zeki, planlı ve çalışkan birisidir. Amacı kurduğu ekip ile birlikte tarihe adını yazdıracak son derece büyük soygunlar gerçekleştirmektir. Bu süreçte ise ona son derece başarılı ve cesur ekibi yardım edecektir. İlk sezondan beri birçok soyguna imza atan ekibimiz, hem büyük vurgunlara imza atmış hemde polisten yakalarını kurtarmayı başarmışlardır. Yaptıkları bu akıl almaz soygunlarda rehine ve polis arasındaki ilişkiyi son derece ince çizgide tutmayı başarıyorlar.

Birçok sahnede ise ağzımızı açık bırakacak son derece zeki kurgulanmış planlar ile hayretlere düşürmeye devam ediyor. İşin bu noktalarında ise ekipte yer alan karakterlere büyük bir görev düşüyor. Tokio, Berlin, Nairobi, Rio, Denver, Monica ve Raquel gibi isimlerde müthiş ekibi oluşturuyor. Bu karakterlerin birbirlerine ve işlerine karşı sadakatları ise bizleri derinden etkilemeyi başarıyor. Hazırsanız bu müthiş karakterlere ve onlara hayat veren oyunculara yakından bakalım: La Casa de Papel Dizisi Konusu ve Oyuncuları | Paratic

Geri
Yukarı