Muleka Beşiktaş'ta

Yer
İstanbul - Beylikdüzü
Daha fazla  
Beşiktaş üst üste bombalar patlatıyor. Dün Weghorst açıklanmıştı, bugün de Muleka. Kasımpaşa'da bayağı iyi performans göstermişti hatta Kasımpaşa-Beşiktaş maçında Beşiktaş'a 2 gol atmıştı 😅. Kısacası ben ayrılan Larin'in yerini doldurabileceğini düşünüyorum. Peki sizin düşünceleriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cenk Tosun'u da ekleyince ileri uçta eksiksiz olacak Beşiktaş. Bu kadar kaliteli ve rotasyonlu forvet hattına sahip hiçbir takım yok. Helal olsun.

Sahada izlemeden yorum yapmak gerçekten farklı oluyor. İnşallah hepsi takıma uyum sağlar ve başarılı olurlar. Ama geçen seneki kadro içinde yenilmez kadroya bak Chelsea, Juventus' tan topçular aldık; dedik sonuç hüsran oldu. Beşiktaş' ımızın bu sene başarılı olmasını diliyorum.

Güzel kadro oldu fakat sezon içerisinde stoper konusunda sıkıntı yaşayabiliriz diye düşünüyorum.
İsmael 3 stoperle oynuyor. Saiss, Welinton, Serdar ve Montero gibi kaliteli stoperlerimiz var. Rotasyon için birkaç oyuncu daha lazım. Emrecan Uzunhan transferi gündemde. Gelirse şahane olur 👆✅

Cenk Tosun'u da ekleyince ileri uçta eksiksiz olacak Beşiktaş. Bu kadar kaliteli ve rotasyonlu forvet hattına sahip hiçbir takım yok. Helal olsun.

Cidden şu andaki en iyi hücum hattından biri Beşiktaş'ın. Biri sakatlansa diğerinin yerini rahatça doldurabilecek oyuncular var.

Sahada izlemeden yorum yapmak gerçekten farklı oluyor. İnşallah hepsi takıma uyum sağlar ve başarılı olurlar. Ama geçen seneki kadro içinde yenilmez kadroya bak Chelsea, Juventus' tan topçular aldık; dedik sonuç hüsran oldu. Beşiktaş' ımızın bu sene başarılı olmasını diliyorum.
Her maçtan önce tüm kadroya gusül aldırılmalı. Josef abim üstlenir o görevi 😅

Yeni konular

Geri
Yukarı