Multiplayer Ekibinin Korsan Oyunlar Hakkında Düşünceleri

Piyasadaki ürünleri alamayıp da 2-3 yıl bekleyip 3000 tl'ye topladığım bilgisayarımı çürütecek miyim ? Red dead redemption 2'yi satın alsam 300 tl yi geçecek kaldı ki 50-60 tl ye düşmesi için senelerce beklemem gerekecek
Hocam o zaman almayin. Malin sahibi malini istedigi fiyata satar ve buna karisamayiz ancak almayarak protesto edebiliriz.
Kahvaltı yapma simitle idare et misali
Bu oyunlar hiçte oyle kucumsenecek oyunlar.deil ki. Gayet kaliteli guzel oyunlar.

Başka oyun dediğin oyunların hepsini yalayıp yuttuk, hep aynı oyunları oynayamam kusura bakma. Zaten korsan oyunlar leş gibi çalışıyor. Makul fiyata indikleri zaman borcumu ödüyorum zaten.

Size değil lafım yanlış anlamayın lütfen. Yorumunuzda da haklısınız da bir Red Dead Redemption 2 oynamadım diye oturduğum yerde ağlayacak değilim. Ancak korsancılık hem yasal hem de etik değil siz de biliyorsunuz.
Ayrıca illa ki oynamadığınız geçmişte çıkmış bir oyun vardır

Kahvaltı yapma simitle idare et misali
Bu oyunlar hiçte oyle kucumsenecek oyunlar.deil ki. Gayet kaliteli guzel oyunlar.
Kimisi parası olmadığından kullanıyor kimisi oyuna para vermeyi israf sayıyor. İsraf ise oynama kardeşim seni zorlayan mı var. Warband'ı korsan oynadığı halde Bannerlord'u bekleyen Taleworlds'e laf eden arkadaşlarım var. Ben genelde oyunu denemek için korsan indiriyorum çünkü günümüz çoğu oyununda demo olmuyor artık.
Bu demo olayinca cok haklisin. Eskiden demoyu oynar begenir alirdim. Simdi aliyosun ne cikacagi belli degil.

Size değil lafım yanlış anlamayın lütfen. Yorumunuzda da haklısınız da bir Red Dead Redemption 2 oynamadım diye oturduğum yerde ağlayacak değilim. Ancak korsancılık hem yasal hem de etik değil siz de biliyorsunuz.
Ayrıca illa ki oynamadığınız geçmişte çıkmış bir oyun vardır

Heves ve düşük alım gücü maalesef korsanı doğurur. Deli gibi hevesli birisini korsandan uzak tutamazsın yapacak bir şey yok. Ben orjinalini almayı düşündüğüm oyunun korsanını indirip denerdim bir zamanlar ama artık internetimiz dünyanın en berbat internetleri sırasında bayrak salladığı için onuda yapamıyoruz. Demolar yeterli değil sadece Shadow of The Tomb Raider'in demosu 1 saat sürüyor yani oyunu deneyebilmek için bayağı müsade etmişler.

Her
Her oynadigi oyuna para mi vericek sozu de bana cok sacma geliyor. Oyunu cok.basit bisey olarak goruyorsunuz. Ama o oyunlari yapmak o kadar zor ki. Insanlar gece gunduz calisiyor yeri geliyor. Saatler pc basinda ugrasip duruyolar. Yani bu adamlarin parasini alamamasi benim canimi sıkıyor. Yazik degil mi simdi bu emege ?
Her mesajınız komedi, siz oyun yapımcılarının bedava çalıştığını mı sanıyorsunuz? Ne kadar kazandıklarından bihabersiniz daha. Paralarını almamaları canınızı sıkıyormuş bir de.

Her

Her mesajınız komedi, siz oyun yapımcılarının bedava çalıştığını mı sanıyorsunuz? Ne kadar kazandıklarından bihabersiniz daha. Paralarını almamaları canınızı sıkıyormuş bir de.
Zamaninda bi crysis vardi harika bir oyundu noldu ? Kim aldi guzelce orjinalini ? Adamlar türkce yapti oyunu gurur duyduk insanimizla. Simdi batti gitti firma. Buyrun size örnek. Ek olarak bir insan cok kazaniyo benden de kazanmayi versin diye sacma bir dusunce olabilir mi ? Asil sizin yorumlariniz komedi. Çok kazanip kazanmamasi sizin icin ölçü olmamali. Sizin uzerinize duseni yapip emege saygi gostermelisiniz.

Burada oyunu 300-400 liraya alıyoruz işte yok efendim korsan alıyorsunuz orijinal alıyorsunuz değil de biz bu oyunlara neden 300-400 lira veriyoruz diye tartışsanız kur hesabı nedeniyle yani onlara göre oyunun çıkış ülkelerde maaşlarına göre 50-60 lira civarı olmasını idrak edebilseniz ne güzel olur aslında.. sorun oyunların pahalılığı değil efendim sorun bizim paramızın ucuzluğu.

Sadece şunu söyleyim EU4 oynamayı aşırı seviyorum. Oyun DLC smilator gibi. DLC ler 300TL gibi DLClerini korsan olarak single oynuyorum. 7 kişi toplanıp 1 host seçtik Arkadaşa tüm DLCleri aldık. Multi olarak öyle hallediyoruz. Yani nasıl diyeyim. Ucuz olsa da herkes alsa....

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı