Musallat.exe virüsü nasıl silinir?

Araç önereceğinize keşke antivirüs önerseydiniz :)

Her güvenlik yazılımı artık kolayca temizleyebiliyor. İyi bildiğiniz birisini kurup taratın.

Hocam şu an 360 Total ile tam tarama yapıyorum bittikten sonra Kaspersky ile yapacağım. Yaptıktan sonra size tekrar dönerim.
Arkadaşlar rica etsem bana güvenilir Musallat.exe silici dosyasını verebiliri misiniz?

Son düzenleme:
Arkadaşlar rica etsem bana güvenilir Musallat.exe silici dosyasını verebiliri misiniz?
Cahillerin arasına katılmayı ne kadar çok istiyorsun ya. AV kullanmak aklınıza gelmiyor diyelim Akil ve birkaç akıllı önermiş AV'yi sen hala virüsü silici yok mu cümlesi kurabiliyorsun. Konuda diğer cahilleri saymıyorum zaten.

Merhaba, ablamın laptopuna musallat.exe adlı virüs bulaştı. Bu virüsü nasıl silebilirim? Format maalesef atamıyorum.

Kaspersky ile hızlı tarama dedim bir şey bulamadı Kaspersky ile bu sefer tam tarama yapacağım.
Şu an 360 Total Security ile tam tarama yapıyorum bu virüsü nasıl silebilirim lütfen format at demeyin içinde fotoğraflarımız var şifrelerim var bunları nasıl yedekleyeceğim hiç bilmiyorum bu virüsü silmeyi başarırsam fotoğrafları ve şifreleri USB belleğe atıp direk format atacağım ama bu virüsü nasıl silebilirim?

Ayrıca virüs görev yöneticisi regedit e girmemi engelledi, onlara da giremiyorum. Bir keresinde de 2-3 kere uyarı geldi, onlara tamam a bastım ve ekran siyah ekranda kaldı. Kaspersky hızlı tarama ekranı açıldı ve ondan sonra PC yeniden başladı. Ekran geldi ablam, ile fotoğrafların %40'ını telefon ile çektik ama bu fotoğrafları direkt kurtarabilir miyiz?

İlk defa duydum komikmiş.

Neden herkes "silici" programı önermiş? Virüsü yapan kişinin kaldırmak için verdiği araca mı güveniyorsunuz cidden? İyi bir antivirüsle -Kaspersky, Bitdefender gibi- taratın, temizlenecektir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı