Musluğun üstünde fotoğraf çekindiğim için okuldan atılacağım

• Konuyu başlatan Zeu5
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 186
  • Görüntüleme 8B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Diğer muslukları kim yedi? Başka musluk varsa uzakta herhalde, yer israfı olmuş. Ha başka musluk yoksa daha da sıkıntı.

Gidip ders mi dinleyecek saatlerce?

Gidip ders mi dinleyecek saatlerce?
Tabii ki hayır. Biz de genç olduk.
Seçenekler:
- Kütüphanede kitap okumak
- Spor salonunda spor yapmak
- Arkadaşlarla sohbet etmek, sevgili yapmak
- İzin veriliyorsa kulaklıkla müzik dinlemek
- Okulun varsa bahçesinde dolaşmak
- Test çözmek
- BT sınıfında, lab, kantinde, müzik sınıfında, yemekhanede takılmak vs.
Sanırım bunları hiçbiri ulaşabilir değil ki
- Musluğa çömmek seçeneği tercih edilmiş. Haklı çocukcağız 👍👍👍

Tabii ki hayır. Biz de genç olduk.
Seçenekler:
- Kütüphanede kitap okumak.
- Spor salonunda spor yapmak.
- Arkadaşlarla sohbet etmek, sevgili yapmak.
- İzin veriliyorsa kulaklıkla müzik dinlemek.
- Okulun varsa bahçesinde dolaşmak.
- Test çözmek.
- BT sınıfında, lab, kantinde, müzik sınıfında, yemekhanede takılmak vs.
sanırım bunları hiçbiri ulaşabilir değil ki.
- Musluğa çömmek seçeneği tercih edilmiş. Haklı çocukcağız 👍👍👍

Hepsini yaptim yeni seyler lazimdi bana.
Hala mail gelmemis daha atmamislar.

Çok fazla uzatıyorsun konuyu.
Atılacan işte orası TR değil kimse sana veya ailene bakmaz sadece kurallara bakarlar ve sende uymadığın için atılacaksın ne diyeyim iyi yapmışlar.

5273E7B1-DAF2-4850-AE36-4E265EEC7211.png

Çok özür diliyorum oradan düşüp kafatasınız karpuz gibi dağılsa, aileniz okula tazminat davası açacak sonra çocuğuma göz kulak olmadınız diye sonra. Puzzle'a dönen yüzlerce parçayı birleştirmek için çaba gösterecek beyin cerrahisi ekibine de yazık. Allah korusun sakatlanabilirsiniz de. Tamam hormonlar ergenlik falan ama musluğun üzerine çıkılmayacağını da bu yaşta bir gencin bilmesi gerekir. Başka okula yazılırsınız, bu da hayatınızın geri kalanı için unutulmayacak bir ders olur. Irkçılık her yerde var maalesef. Bu durumda verilecek en iyi cevap örnek, doğru bir kişi olarak ırkçılığın ne kadar yanlış olduğunu kanıtlamaktır, okul kurallarını bozmak değildir. Sizin bir Türk olarak ne olursa olsun bizi doğru ve güzel gösterme sorumluluğunuz var, bütün Türk vatandaşlarında olduğu gibi.

Beynim yarilmaz keko oturusunu iyi bilirim ben.

Adam kendince eğlenmiş niye dünyanın en ciddi adamı gibi saçma yorumlar yapıyorsunuz? Atılmayı hak edecek bir şey göremiyorum ortada.

Anlamiyorlar iste hocam okulun ilk gunuydu dedik eglenelim basimiza gelmeyen kalmadi.

Yabancı ülkelerde türklüğümüzü keko oturuşumuzla temsil edeceksek temsil etmemek daha iyi.

Ben istedigim gibi temsil ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tebrik ederim hayatınız boyunca hep böyle hatalarınızdan ders çıkarmayıp sonuna kadar diretin. İşte örnek Türk genci. Bence boşuna yazmayın arkadaş 6 sayfadır aynı şeylerde ısrar etmekte. Eğer birileri suç işlediyse ona da suç işlemek serbest olmalıdır.

Hatam ne tam olarak?
Başkalarının aynı şeyi veya daha büyüğünü yapmış olması sizin cezalandırılmayacağınızın garantisi olamaz. Adil bir dünyada yaşamıyoruz. Zor olabilir ama yaptığınızı kabul edin ve sorumluluğunu alın, okulunuzdan özür dileyin, bundan sonraki hayatınızda okuldan atılırsınız veya atılmazsınız, bu meseleyi kapatıp ancak bir yandan tecrübe olarak görüp elinizdeki en iyi seçenekleri değerlendirmeye çalışın. Her zaman kötünün daha kötüsü vardır unutmayın (her zaman dibin dibi vardır), başıma gelen gelmiş deyip inatlaşmak böyle durumlarda işe yaramaz.

Atılırsanız da unutmayın, hayatın neler getireceği belli olmaz, belki yeni okulunuz sizin için daha iyi olur. Hayatta hepimiz haklı veya haksız istemediğimiz şeyleri yaşıyoruz, bunları hayatımızın geri kalanında ne kadar tecrübe olarak yansıtabiliyoruz bu önemli. Yani aynı hataları tekrar ediyor muyuz mesele bu.

Bir Türk genci olarak şu an en büyük silahınız derslerinize çalışmak ve iyi yerlere gelmek, müdürle vesaire zamanı gelince en güzel şekilde uğraşırsınız. Öfkeyle kalkan zararla oturur. İntikam soğuk yenen bir yemektir. Güç gizden gelir. Şimdi özrünüzü dileyin, gerçek niyetinizi anlamasınlar, mutlaka fırsatlar sizin yararınıza dönecektir ve o gün intikamınızı alacaksınız.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı