Mustafa Muhammed Galatasaray'da nasıl?

Çok iyi. Mesut özil balonunu patlattı kendisi. Helal olsun.
Mesut Özil'e balon demek kadar saçma bir yorum görmedim hayatımda, adam 1 yıl futbol oynamadı, Mesut Özil'i alırken adamın makine gibi girdiği her maçta 3-4 gol attırmasını falan mı bekliyordunuz acaba ?
Mesut'un uzun oyunlar için zamana ihtiyacı var, ayrıca Pelkas, Gustavo gibi oyuncularımız sakat durumdalar, adam maçta defansa kadar gelip adam tuttu, oynayışı gayet iyi, Galatasaray maçında da sözde "ofsayt" dedikleri serbest vuruşta takıma gol kazandırdı. Takıma Ronaldo bile gelse yine bir kulp bulup balon diyeceksiniz zaten, fazla düşmeye gerek yok.

Mesut Özil'e balon demek kadar saçma bir yorum görmedim hayatımda, adam 1 yıl futbol oynamadı, Mesut Özil'i alırken adamın makine gibi girdiği her maçta 3-4 gol attırmasını falan mı bekliyordunuz acaba ?
Mesut'un uzun oyunlar için zamana ihtiyacı var, ayrıca Pelkas, Gustavo gibi oyuncularımız sakat durumdalar, adam maçta defansa kadar gelip adam tuttu, oynayışı gayet iyi, Galatasaray maçında da sözde "ofsayt" dedikleri serbest vuruşta takıma gol kazandırdı. Takıma Ronaldo bile gelse yine bir kulp bulup balon diyeceksiniz zaten, fazla düşmeye gerek yok.
Ben beklemiyordum. Genç fener bahçeliler bekliyordu :).
Mesut kötü oynuyor, kabul edin artık. Hiçbirşey yapmıyor. İkili mücadelelerde top kaybediyor.

Şahsen Fenerbahçe taraftarlarının da beklediğini düşünmüyorum, oyuncuyu transfer ederken uzun süre top oynamadığını biliyorlardı.

Kim biliyordu be? Siz böylesiiz işte. Gelirken her şeyi yapcak helal olsun her maç 1 asist diye getirdiniz adamı, sonra diyosunuz zaten biz beklemiyorduk. :D

Mesut kötü oynuyor, kabul edin artık. Hiçbirşey yapmıyor. İkili mücadelelerde top kaybediyor.
Mesut olmasa Karagümrük maçının ilk yarısında topa çok hakim olamazdık üstelik adam çok yüksek pas isabeti ortalaması yakaladı 45/46 mı ne öyle bir şeydi. İkili mücadelelerde 1 yıl top oynamayan bir adamın top kaybetmesi normal değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı