Mustang hastalığı

69 Mustang Boss 429 ve Dodge Charger 2015 kasa hariç bütün modelleri favorimdir, aynı zamanda hayalimdir. Şu an Caravelle var. :)

112899.jpg
112900.jpg
112901.jpg
112898.jpg
1404105.jpg

Allah izin verirse eğer, hayalimdeki arabaları tek tek alacağım koyacağım garajıma. Hatta umarım en büyük hayalimi de bir gün gerçekleştirebilirim: Sıfırdan kendi arabamı toplamak. :)

Buyurun bu da bizim Alman kurdu. :)
69983122092.jpg
85485132526.jpg
83013569743.jpg
98333930047(1).jpg
99381592971.jpg

Ben burada araba almayı düşünmüyorum açıkçası. Hatta gelecekte burada yaşamayı bile düşünmüyorum. Yurt dışında okuyup hayatımın kalanını da yurt dışında sürdürmek istiyorum. :)

Demek ki bu hastalık sadece bende yokmuş :D Vallahi billahi hayalimde ki tek araba bu. Ticaretle uğraşıyorum düşündüm bir ara almayı 2010 model ve üstünü almayı ama sıkıntıya düşmek istemedim beklemedeyim Allah'ım izin verirse...

Hatta masaüstü duvar kağıdımda bu ;

ford_mustang_duvar_karede.jpg

Dünyanın en hızlı yol Mustang'i, muhtemelen NFS 2014 filminde kullanılandır. Film, benim bildiğim, türünde, ucuz hızlandırma efektlerinin kullanılmadığı, gerçek görüntülerin derlenmesiyle başarılı olan ilk film çünkü film yapımcısı Scott Waugh'da bir zamanlar dublörmüş. Koenigsegg Agera ve Bugatti Veyron gibi hiper otomobiller hariç, paramparça olan araçların hepsi gerçek. Ana otomobil olan Mustang'ten de 8 tane kullanılmış, tanesi 2 milyon dolara mal olmuş. Aaron Paul (başrol) aracı filmin neredeyse tamamında kendi sürdü, sürüş yeteneği keşfedildi :D Sadece pistte 380 km/s hız yaptığında Mustang'in direksiyonunda Tanner Foust (dublör sürücü) vardı. Bu da yol versiyonu bir Mustang'de ulaşılmış en yüksek hız. Daha fazlasına fizik kurallarının izin vermediğini de söylemişler.

needforspeed31 (960 x 600).jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı