Mutsuzluk nasıl giderilir?

enesnees

Centipat
Daha fazla  
Evet evdeki laptop çöp. Tabletim 6 yıllık, telefonlar da o kadar eski.

Arkaşlarımla bir Valorant oynuyayım dedim sadece kastı ve oynayamadı. M çok mutsuzum içimden diyorum ki ben bu dünyada hep kalitesiz dijtal aletlerle yaşayacağım.

Ama ben büyüyeyim iş sahibi olunca şimdinin 100 bin TL'lik PC'sini toplayacağım. Mutsuzluğum nasıl gider?

Evet evdeki laptop çöp. Tabletim 6 yıllık, telefonlar da o kadar eski.

Arkaşlarımla bir Valorant oynuyayım dedim sadece kastı ve oynayamadı. M çok mutsuzum içimden diyorum ki ben bu dünyada hep kalitesiz dijtal aletlerle yaşayacağım.

Ama ben büyüyeyim iş sahibi olunca şimdinin 100 bin TL'lik PC'sini toplayacağım. Mutsuzluğum nasıl gider?
Bende öyleyim bekliyorum belki olur da alırlar bana sürpriz gibi 2 yıldır öyle oturuyorum.

Bende senin gibiydim ama iş sahibi olupta kendi ekonomik özgürlüğünü edinince her şey değişiyor merak etme. İstediğini alıyorsun ve sana kimse bir şey demiyor, diyemiyor. Yaşını bilmiyorum ama ilerleyen yıllarda bu durumdan kurtulacaksın. Sadece şunu unutma her yaşın güzellikleri ve zorlukları vardır ve her yaşı bir kez yaşıyoruz. Bu yüzden tadını çıkarmak ve zamana bırakmak lazım.

Geri
Yukarı