Mutsuzluk hissi nasıl geçer?

Fur1907kan

Decapat
Makaleler
1
Yer
Mersin
2016 yılından beri çok mutsuz hissediyorum. 2016 yazından beri çok mutsuzum ondan sonraki her yaz çok kötü mutsuz geçiyor. Bundan sonra da öyle geçecek. 2030 yazında bile mutsuz geçer. Bu mutsuzluk hissi nasıl geçer? Lise zaten çok kötü geçti, üniversitede saçma sapan tiplerle karşılaşırsam iyicene kafayı yerim. 4 yıl daha saçma sapan tipler hayatta çekilmez. Neyse, bu mutsuzluk hissi nasıl geçer? Yanıtlarınızı bekliyorum.

nsat

Picopat
Yer
Nsattronik-Nstutronik
2016 yılından beri çok mutsuz hissediyorum. 2016 yazından beri çok mutsuzum ondan sonraki her yaz çok kötü mutsuz geçiyor. Bundan sonra da öyle geçecek. 2030 yazında bile mutsuz geçer. Bu mutsuzluk hissi nasıl geçer? Lise zaten çok kötü geçti, üniversitede saçma sapan tiplerle karşılaşırsam iyicene kafayı yerim. 4 yıl daha saçma sapan tipler hayatta çekilmez. Neyse, bu mutsuzluk hissi nasıl geçer? Yanıtlarınızı bekliyorum.
En sevdiğim sporla uğraşırım. Spor stresi azaltır ve mutluluk verir.

MrLaplas

Centipat
Yer
Şakşakçılar Okulu, Roma.
Hocam konu dışı olacak ama, 2016 yılından beri mutsuz olmak ne demek :D Ne bileyim, 1 haftadır veya 1 aydır demenizi beklerdim :D

KS
Fur1907kan

Fur1907kan

Decapat
Makaleler
1
Yer
Mersin
En sevdiğim sporla uğraşırım. Spor stresi azaltır ve mutluluk verir.

Ayağa kalkacak yürüyecek halim bile yok spor yapmaya falan aşırı üşenirim. Başka şeylerle uğraşıın diyorlarda o mutsuzluğu daha da arttırıyor bende ne yapacağımı şaşırdım.

Yeni konular

Yukarı