Çözüldü Muud nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Şarkı uygulaması. Deezer gibi.
"Muud, Türk Telekom tarafından sağlanan ve Türkiye'de hizmet veren müzik dinleme ve indirme servisidir. Platformun anlaşması bulunan plak şirketlerine ait yaklaşık 4 milyon yerli ve yabancı şarkılar muud web sitesi veya mobil uygulamaları üzerinden dinlenebilir."
Şarkı uygulaması. Deezer gibi.
"Muud, Türk Telekom tarafından sağlanan ve Türkiye'de hizmet veren müzik dinleme ve indirme servisidir. Platformun anlaşması bulunan plak şirketlerine ait yaklaşık 4 milyon yerli ve yabancı şarkılar muud web sitesi veya mobil uygulamaları üzerinden dinlenebilir."

Çözüm
Arkadaşlar, bu Muud nedir? Ne işe yarıyor? Bugün sil süpür yaptım ve 6 ay Muud Premium üyeliği verdi. Henüz uygulamayı yüklemedim. Ne olduğunu bilmiyorum. Onun için konusunu açtım.
Müzik dinleme uygulaması diye biliyorum.

İlk kez duydum,
"Türk Telekom MUUD ne? Muud (eski adıyla Türk Telekom Müzik), Türk Telekom tarafından sağlanan ve Türkiye'de hizmet veren müzik dinleme ve indirme servisidir. Platformun anlaşması bulunan plak şirketlerine ait yaklaşık 4 milyon yerli ve yabancı şarkılar Muud web sitesi veya mobil uygulamaları üzerinden dinlenebilir." Wiki.

Özetle Turkcell Fizy, Spotify, YouTube Music gibi bir müzik hizmeti, abonelik.

Arkadaşlar, bu Muud nedir? Ne işe yarıyor? Bugün sil süpür yaptım ve 6 ay Muud Premium üyeliği verdi. Henüz uygulamayı yüklemedim. Ne olduğunu bilmiyorum. Onun için konusunu açtım.
Spotify gibi bir müzik dinleme programı. Turkcell'de bunun adı Fizy. O da müzik dinleme programı.

Şarkı uygulaması hocam Spotify gibi düşünebilirsiniz bana da verdi o kodu ama ben mesajı da sildim uygulamayı da yüklemedim açıkçası kişiden kişiye değişir doğal olarak ama ben pek kullanmaya değer bulmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı