MUX nasıl açılır?

Hocam nvidia denetim masasına girip physx sekmesinden bir ekran görüntüsü atar mısın ?

Hocam nvidia denetim masasına girip physx sekmesinden bir ekran görüntüsü atar mısın ?
1650073084736.png

NVIDIA ekran kartınız HDMI portu üzerinde görünüyor. Bu nedenle alacağınız monitörde sağlam bir HDMI girişi olmalı siz ilk olarak bu olaya odaklanın HDMI dışı görüntü almanız demek AMD APU'dan almak demektir. G-SYNC de olursa mis gibi olur. Bütçenizle beraber konu açarsanız tavsiyr veririz.

NVIDIA ekran kartınız HDMI portu üzerinde görünüyor. Bu nedenle alacağınız monitörde sağlam bir HDMI girişi olmalı siz ilk olarak bu olaya odaklanın HDMI dışı görüntü almanız demek AMD APU'dan almak demektir. G-Sync de olursa mis gibi olur. Bütçenizle beraber konu açarsanız tavsiyr veririz.

Bir bütçem (şu anlık) yok ama yakın zamanda 2500 3000TL falan biriktirme şansım var 144Hz güzel bir monitör önerirseniz çok güzel olur :)

NVIDIA ekran kartınız HDMI portu üzerinde görünüyor. Bu nedenle alacağınız monitörde sağlam bir HDMI girişi olmalı siz ilk olarak bu olaya odaklanın HDMI dışı görüntü almanız demek AMD APU'dan almak demektir. G-SYNC de olursa mis gibi olur. Bütçenizle beraber konu açarsanız tavsiyr veririz.
Hocam aynı resimdeki gibi bende de böyle bir ekran var, monitöre yada televizyona taktığımda leptop'u yine intel üzerinden veriyor görüntüyü. Kablodan'mı kaynaklanıyor acaba? Cihaz ise monster abra a5 v16.6.3, hdmi'nin yanında minidisplay port'da var ama, denemedim hiç onu.

Hocam aynı resimdeki gibi bende de böyle bir ekran var, monitöre yada televizyona taktığımda leptop'u yine intel üzerinden veriyor görüntüyü. Kablodan'mı kaynaklanıyor acaba? Cihaz ise monster abra a5 v16.6.3, hdmi'nin yanında minidisplay port'da var ama, denemedim hiç onu.
Mini DP portunda olabilir hocam, onu da deneyiniz bazı cihazlarda oradan verir görüntüyü.

Mini DP portunda olabilir hocam, onu da deneyiniz bazı cihazlarda oradan verir görüntüyü.

HDMI portunda görünüyor şu an NVIDIA.
Ama mini DP ile alakalı yüklenmeyen driver var sanırım zira burada mini DP'ye dair hiçbir iz yok.
Hocam aynı resimdeki gibi bende de böyle bir ekran var, monitöre ya da televizyona taktığımda laptopu yine Intel üzerinden veriyor görüntüyü. Kablodan'mı kaynaklanıyor acaba? Cihaz ise Monster Abra A5 v16.6.3, HDMI'nin yanında minidisplay Port'da var ama, denemedim hiç onu.

Mini DP'de değil hocam NVIDIA HDMI noktasında eksik driver var kanımca zira mini DP görünmüyor yazılım tarafında.

Yeni konular

Geri
Yukarı