MUX Switch nasıl ayarlanır?

https://www.hepsiburada.com/asus-ro...f045-p-HBCV00003U8API?magaza=Techmind bilişim

linkteki asus rog strix bilgisayarı yeni aldım, armoury crate fps modunda oynuyorum. bilgisayarın performasından memnunum fakat benden daha alt seviyede bilgisayarlarla benzer fps verdiğini farkettim. pubg de doku ve keskinleştirme yüksekte oynuyorum. fps ort 100 veriyor. benchmarktan baktığımda ultrada oynayınca bu fps i vermesi gerekiyor. bugün fps in 80lere düştüğü oldu. fps i 130da sabitledim normalde bu ayarda 130 fps sabit vermesi lazım?
yardımcı olur musunuz? herhangi bir yanlış mı yaptım window 11 pro kullanıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

testi görseldeki gibi geliyor nedenini anlamadım.
Performing below potential (17th percentile) - ensure that a dual+ channel XMP BIOS profile is enabled:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
uyarı veriyor fakat xmp ayarı için biosu açtım youtube da olduğu gibi bir ekran gelmiyor. biosta bazı sayfalar yok

Dosya Ekleri

• benc.png
    benc.png
    154,7 KB · Görüntüleme: 20

Geri
Yukarı