MUX Switch ve MUX Switch olan cihazlar hakkında sohbet

Isınsın önemli değil performans verecekse. MUX Switch vardır sanırım Tulpar'da? Tukparda, Nitro'ya nazaran içinde 3060 Max-P ve 10875H olacak sonuçta. Ryzen'li laptopta alabilirim. GameGaraj'ın laptoplar kaliteli mi ki? MUX Switch var mı?

Isınma değil hocam, kasada çatlaklar klavyede tuşların silinmesi, donanım arızaları vs. Daha beteri. MUX yok maalesef fenixte, laptop MSI üretimi. MSI GL65 10sfr model kodu.

Isınma değil hocam, kasada çatlaklar klavyede tuşların silinmesi, donanım arızaları vs. Daha beteri. MUX yok maalesef fenixte, laptop MSI üretimi. MSI GL65 10sfr model kodu.
Başka tavsiye yok sanırım fenixten başka :/
Mux yoksa gerek yok ki. Yine düşük fps alacağız makinede.

Başka tavsiye yok sanırım fenixten başka :/

MUX yoksa gerek yok ki. Yine düşük FPS alacağız makinede.

Nitro tek kanal RAM'li, asıl sebep o. Fenix çift, espor oyunları dışında düşük FPS sorunu olmaz ki onlarda da 144+ olur.

Nitro tek kanal RAM'li, asıl sebep o. Fenix çift, espor oyunları dışında düşük FPS sorunu olmaz ki onlarda da 144+ olur.
Lol valoran cs go vs oyunlarda 144 üzeri vermezss sıkıntı zaten. Sadece fps değil olay. Tepkide önemli. Neyse çift kanal ram ile deneyip karar vericem artık :)

Acer an515-55 aldım. Rtx2060 + i7 10750H kombinasyonu olan. Single channel 16 gb ram var. Hem ısınıyor. Hemde FPS yerlerde. Pes 2021 de 92 derece işlemci 110 FPS. Hdmi ile bağladım monitöre 180 fps. Direk Intel uhd grafiğini devre dışı bıraktım. Pes 2021 e girdim laptop ekranından 5 fps alıyorum. İptal de edemiyosun işlemci içindeki gpu yu. Hem ordan vermeye çalıştığı için görüntüyü işlemcide gereksiz ısınıyor. 12 bin tl verdim. İade edeceğim. Bunun yerine mux olan hangi laptop alabiliriz ? Tulpar önerir misiniz ? Şu model : Tulpar T7 V20.3.2 17,3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook

@Dark Lord of the Sith @Radeon RX 5500M
Bu cihaza ne dersiniz?

Acaba abra serisinde, kesin mux yok mu? 16.6.3 modelin'de, televizyon'a hdmi ile bağlayınca, bir fark olmadı. Bir kaç gün sonra, soğutucu sipariş edicem, yanına minidisplay port'lu bir çeviri eklesem, acaba bir etki eder mi? Arafta kaldım.

Bu cihaza ne dersiniz?

4 GB VRAM az hocam güzel parça ama...
Bu cihaza ne dersiniz?
Varmı başka öneriniz

Son düzenleme:
4 GB VRAM az hocam güzel parça ama...

Varmı başka öneriniz
Butce artarsa bu urun var.

Pahalı bu maalesef 1660 ti da olur ya kaliteli birşeyse uçmaya gerek yok
Varsa başka öneri bekliyorum hocam.