MUX Switch ne kadar etkiler?

Kberke

Femtopat
Daha fazla  
Bu laptopu almayı planlıyorum mühendislik programları ve güncel oyunları oynamak için fakat MUX Switch yokmuş e haliyle her dakika monitöre bağlayıp oynayamam sizce MUX Switch çok fark ettirir mi? Yardımcı olun bütçem 28bin lira 3070'li bir laptop arıyorum o yüzden bu modeli buldum fakat MUX Switch'i yok ne yapabilirim?

Bu laptopu kullanan varsa yardımcı olabilir mi ya da farklı bir laptopta önerebilirsiniz teşekkür ederim şimdiden.

Onu alacağınıza buna bakabilirsiniz, 140W 3060+ MUX mevcut;

Bütçe biraz zorlanırsa, 140W 3070+MUX;

Attığınız bilgisayar eski kasa, eski nesil işlemci ve 100W 3070 mevcut üstüne dediğiniz gibi MUX yok.

CPU tabanlı oyunlarda MUX swtich farkı bayağı oluyor fakat AAA oyunlarda aşırı fark olmaz.

Onu alacağınıza buna bakabilirsiniz, 140W 3060+ MUX mevcut;

Bütçe biraz zorlanırsa, 140W 3070+MUX;

Attığınız bilgisayar eski kasa, eski nesil işlemci ve 100W 3070 mevcut üstüne dediğiniz gibi MUX yok.

CPU tabanlı oyunlarda MUX swtich farkı bayağı oluyor fakat AAA oyunlarda aşırı fark olmaz.

Hocam CPU tabanlı çok oyun oynayacağımı hiç sanmıyorum, genellikle AAA tabanlı Call of Duty, God of War gibi yapımları oynamak istiyorum. Attığınız laptop için teşekkür ederim, çok güzel keşke 28bin olsa direkt alırım. Bir de garaj Online güvenli mi?

Hocam CPU tabanlı çok oyun oynayacağımı hiç sanmıyorum, genellikle AAA tabanlı Call of Duty, God of War gibi yapımları oynamak istiyorum. Attığınız laptop için teşekkür ederim, çok güzel keşke 28bin olsa direkt alırım. Bir de garaj Online güvenli mi?

GameGaraj sitesinin resmi Online satış sitesi, güvenilir. Attığınız modeller yerine 12700H ve 3060 olan modeli tercih etmeniz sizin için daha yararlı olur.

GameGaraj sitesinin resmi Online satış sitesi, güvenilir. Attığınız modeller yerine 12700H ve 3060 olan modeli tercih etmeniz sizin için daha yararlı olur.

Hocam peki sahibindende 2.el 3080'li laptop baksam şansımı zorlayıp, 35 bin bandında elden almayacağım ama.

Çünkü 3070 aşağısını almak istemiyorum. E diyiceksiniz kardeşim paran mı var, zorluyoruz işte hocam be şansımızı :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Temiz, güzel bir ürün bulabilirseniz 3080'li neden alınmasın. Dikkatli olun 2.el konusunda.

Attığın model 100W, yeni kasa 140W bir model bile daha mantıklı seçenek olur yukarıda atılan 12700H model gibi. MUX'un tek artısı performans değildir, pil ömrüne de aşırı etkisi var. Performans olarak asıl etkisini CPU ağırlıklı oyunlarda gösteriyor GPU kullanımında artışa gittiği için. %99 GPU kullanımı olan bir oyunda MUX açsan da etki olmaz gibi bir şey, çünkü GPU zaten kullanılıyor. Bu sebeple GPU ağırlıklı oyunlarda etkisi az, CPU ağırlıklı oyunlarda çok. Jarrodun detaylı olarak farklarını gösterdiği videoyu da izleyebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2.elden alıp elden alamıyorsan kesinlikle Param Güvende ile satın al, sıkıntı yaşamazsın.

Geri
Yukarı