MUX Switch olmayan laptop alınır mı?

Daha azalıyor bence, tongfang bu sene Advanced Optimus kullanmayı bıraktı, Alienware'da MUX'a geçiyor. MUX daha az maliyetli diye markalar MUX'u tercih etmekte.
Öyleyse çok kötü valla daha doğru düzgün advanced optimus kullanan cihaz göremedik. Bir lenovo 5i ile 7i vardı bir de razerlar.

Öyleyse çok kötü vallahi daha doğru düzgün Advanced optimus kullanan cihaz göremedik. Bir Lenovo 5I ile 7I vardı bir de Razer'lar.

5I hiç kullanmadı diye biliyordum hocam. 10750 işlemcili Lenovo 5I kullanıcıları MUX olmamasından yakınıyordu. NVIDIA yine aynı hataya düştü bence, yüksek fiyatlandırma.

Bende RTX 2060 laptop var, FPS minimum 100 ortalama 144 falan ama harici ekrana bağladığımda yani MUX etkisi verdiğimde iki kat artış oluyor sen düşün.

Her şey mükemmel of dedim tam benlik laptop dedim sonra MUX çıktı. FPS düşüşlerini görünce;

Ez6ipRNXsAAiu6r.jpg

5I hiç kullanmadı diye biliyordum hocam. 10750 işlemcili Lenovo 5I kullanıcıları MUX olmamasından yakınıyordu. NVIDIA yine aynı hataya düştü bence, yüksek fiyatlandırma.
Kullanıldı hocam bu modelde TR'ye geldi mi bilmiyorum ama.

AMD yakında advanced optimus'un benzerini yapıp herkesin kullanımına sunar ondan sonra Nvidia'da herkese ücretsiz dağıtmaya başlar :)

Alet bende var şu an kullanıyorum. Düşük ayarlarda Valorant 250, CS:GO 350-400 fps arası. Overwatch orta yüksek ayarlar 200 fps. Yani ben rekabetçi oyunlarda pek eksiğini görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı