MX 110 Internet Cafe Simulator 2 oynatır mı?

Astrom00n60Hz

Decapat
Daha fazla  
GeForce MX 110.
Intel UHD Graphics 620.
i5 8250'u.
8 GB RAM
Ben bu özellilere sahip bir bilgisayar ile Internet Cafe Simulator 2 oynamak istiyorum. Acaba bu bilgisayar ile bu oyun oynanır mı? Oynanırsa kaç FPS verir? (medium ayarlarda oynayacağım)

GeForce MX 110.
Intel UHD Graphics 620.
i5 8250'u.
8 GB RAM.
Ben bu özellilere sahip bir bilgisayar ile Internet Cafe Simulator 2 oynamak istiyorum. Acaba bu bilgisayar ile bu oyun oynanır mı? Oynanırsa kaç FPS verir? (medium ayarlarda oynayacağım)

Genellikle çok rezil bir kart MX 110 oyun bile oynayamazsınız oynasanız düşük orta gibi oyunlar oynayabilirsiniz bende MX 130 ve i7 10510u kombosunu kullanıyorum oyun için güzel değil.

GeForce MX 110.
Intel UHD Graphics 620.
i5 8250'u.
8 GB RAM.

Kart hakkında pek bilgim yok ama oyunun optimizasyonu çok iyi değil rahat oynayamazsınız.

Kart hakkında pek bilgim yok ama oyunun optimizasyonu çok iyi değil rahat oynayamazsınız.

Katılıyorum NVIDIA denetim masasında yüksek performans moduna alsanız da Game Ready güncel sürücü kursanız da çok kötü bir kart.

Geri
Yukarı