MX-4 sahte mi?

Özellikle laptoplarda aşırı derecede pumpout effect yapıyor. Çok kısa süre içerisinde performans kaybına yol açar bu durum.
MX-6 öneririm, soğutma performansı olarak hemen hemen aynı olsa da kolay kolay pumpout yapmaz.
Thermal Grizzly alacağım hocam beni vazgeçiremezsiniz :D içinde kaldı, hangi modelini alayım?

Thermal Grizzly alacağım hocam beni vazgeçiremezsiniz :D içinde kaldı, hangi modelini alayım?
Bu güzeldir. Kryonaut'un viskozitesi buna göre daha düşük.

Hocam bu markayı testlerle vs. göremedim o yüzden pek alasım yok.
Hocam sizde kendi keyfinize göre seçiyorsunuz. MX-6'dan bile iyi bir macun attığım. Thermal Grizzly'nin macunlarının viskozitesi fazla. "Arctic gözümde düştü", "bu markayı testlerde göremedim" diyerek bir yere varamazsınız. Benim size kötü bir macun aldırmam bana bir şey katmaz. Yarın bir gün ihtiyacım olur, ben de bunu alırım. Ben almayacağım şeyi kimseye önermem ve çoğu hocam da böyledir burda.

İlla Thermal Grizzly alacaksanız Kryonaut alın. Aeronaut ve Hydronaut pek iyi değil.

Hocam sizde kendi keyfinize göre seçiyorsunuz. MX-6'dan bile iyi bir macun attığım. Thermal Grizzly'nin macunlarının viskozitesi fazla. "Arctic gözümde düştü", "bu markayı testlerde göremedim" diyerek bir yere varamazsınız. Benim size kötü bir macun aldırmam bana bir şey katmaz. Yarın bir gün ihtiyacım olur, ben de bunu alırım. Ben almayacağım şeyi kimseye önermem ve çoğu hocam da böyledir burda.

İlla Thermal Grizzly alacaksanız Kryonaut alın. Aeronaut ve Hydronaut pek iyi değil.
Yorumunuz için teşekkürler. Ben MX-4 almadan önce çok araştırmıştım. Sizin dediğiniz macunu da gördüm. Sıcaklık test videoları az ve uzun kullanımda ne kadar kurur & performans kaybeder bilemiyoruz. Sosyal'de de öneren başkalarını gördüm, almanın iyi bir fikir olmadığını söylemişler. Durum böyle olunca içime sinmedi.

Arctic sahtelerini engellemek için çaba harcamıyorsa, kazı kazan gibi sistemler yapmıyorsa ve burada 10 kişi uğraşıp kesin gerçek/sahte diyemiyorsak ben ne yapabilirim? Hadi Teknobiyotik reklam yapmak için böyle bir video hazırlıyor. Şimdi iade etmek için uğraşıyorum. Bu bir yere varamadığımı mi gösteriyor?

Kroyonout alacağım sanırım. Tek sorunum 1gr hem CPU hem de GPU için yeterli olur mu.

Evet konuyu aynı termal macuna sahip olduğumdan okudum, ve termal macunum sahteymiş 😃

Bu arada Technopat veya Teknobiyotik rehber yapmıştı, QR kod ile tespit edebiliyordunuz. Sizinkisi sahte.

Performansı MX4 ile neredeyse aynı.
Evet konuyu aynı termal macuna sahip olduğumdan okudum, ve termal macunum sahteymiş 😃

Bu arada Technopat veya Teknobiyotik rehber yapmıştı, QR kod ile tespit edebiliyordunuz. Sizinkisi sahte.
Yok hocam edemiyoruz. Sizce sahtesini yapanlar aynı QR kodu oraya koyamaz mı?

@the_bkp aynı QR kodu kullanmaları zor ki bu her şekilde açık verecektir. Direkt kutuyu çıkartmaya çalışsalar izlerden dolayı belli olacaktır, QR kodu çıkartmaya çalışsalar yine iz hatası olur. Üstelik QR kodu siteden aynı şekilde almak zor, öyle yapamazlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı