MX 450 laptop alınır mı?

• Konuyu başlatan 89666
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 90
  • Görüntüleme 11B
Biraz daha bekleyin, Ryzen 6800u, 6600u veya 6600h işlemcili bir cihaz alabilirsiniz. İçerisindeki dahili RDNA2 GPU, MX450'den daha iyi performans veriyor. Yanında gelen işlemci performansı bonusu da cabası. 4 çekirdekli işlemci devri bitti artık oyun için.

Arkadaşa katılıyorum ayrıca 8K az para değil değmez buna.
MX ismini gördün ya göm hemen.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca MX 450'nin 1050'ye göre GDDR6 avantajı da var.

MX ismini gördün ya göm hemen.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben kartı gömmedim. Sadece kart oyun için tasarlanmamış. Bu yüzden oyunlarda 1050ti gibi performans verebileceğini sanmıyorum. Ama 1050 olabilir.

Peki 6. Nesil ryzen igpu su mx 450 den dahamı iyi olur? 6600u mesela.

Daha iyi mi olur değil direkt daha iyi. Konferansta açıkladılar zaten. Ayrıca, işlemci tarafında alacağın performans bonusun da cabası. Bu da ekran kartı ile birleşince linkini verdiğin ürüne göre toplamda minimum yüzde 20-25 performans kazancı demek.

Daha iyi mi olur değil direkt daha iyi. Konferansta açıkladılar zaten. Ayrıca, işlemci tarafında alacağın performans bonusun da cabası. Bu da ekran kartı ile birleşince linkini verdiğin ürüne göre toplamda minimum yüzde 20-25 performans kazancı demek.
Harici değil işlemcinin onboard değil mi?

Peki 6. nesil Ryzen IGPU'su MX 450'den daha mı iyi olur? 6600u mesela.

Ufak bir bilgi vereyim Ryzen işlemcilerde yani 3 4 ve 5. Nesillerde Ryzen Controller programı ile overclock yapabilrsiniz forumda bir arkadaş Ryzen 3 3200U ile RDR2 oynuyordu benim işlemci 3550H bende undervolt için kullanıyorum.
Harici değil işlemcinin onboard değil mi?

Evet.

Yeni konular

Geri
Yukarı