MX Linux nasıldır?

Şu an bu mesajı Linux kullanan bir sunucu üzerinden yazıyorsun ve çoğu site Windows Server yerine CentOS gibi Linux'ları kullanıyorlar. :}

Windows'un şu an olmasını sağlayan DOS'u da unutmamak lazım.

Bir kez daha düşün.
Technopat Sosyal'de, sunucu işletim sistemi olarak CentOs'u kullanıyor ve geçen gün nasıl DDoS yedi site. Giremedik.

Senin o kullandığın internet, senin o kullandığın Android telefon, senin o çöp yazmak için kullandığın site, senin o oyunları oynayabilmeni sağlayan sunucular var ya, onların hepsi bu Linux çekirdeği üzerinde kurulu. Çöpse çöp, gelme kardeşim şu yere.
Yazık Kafana

Senin o kullandığın internet, senin o kullandığın Android telefon, senin o çöp yazmak için kullandığın site, senin o oyunları oynayabilmeni sağlayan sunucular var ya, onların hepsi bu Linux çekirdeği üzerinde kurulu. Çöpse çöp, gelme kardeşim şu yere.
Yazık Kafana
Yeni kullanıcılar için pek te uygun değil aslında. Hakaret içerik mesaj yazmana da gerek yok arkadaşa.

@350070 bu arkadaş bir kaç gündür takılıyor buralarda böyle. Normalde kimseye kötü söz söylemem zaten, benim haddime değildir. Ama gerçekten sinir bozucu olmaya başladı. Linux konularına gelip sadece çöp yazıyor. Gereksiz laf kalabalığı yapmasa eyvallah diyecem. İlk yazdığında söyledik konuştuk. Amacı ya bizi 'tilt' etmek ya da ilgi çekmeye çalışmak.

@350070 bu arkadaş bir kaç gündür takılıyor buralarda böyle. Normalde kimseye kötü söz söylemem zaten, benim haddime değildir. Ama gerçekten sinir bozucu olmaya başladı. Linux konularına gelip sadece çöp yazıyor. Gereksiz laf kalabalığı yapmasa eyvallah diyecem. İlk yazdığında söyledik konuştuk. Amacı ya bizi 'tilt' etmek ya da ilgi çekmeye çalışmak.
Kanka, bazen de Windows 10'u anlamsızca gömüyorlar. Bu adam da belki Linux'a karşı böyle bir tutum izlemiştir.

Hem sana falan çöp demiyordur ki. Sanal olan bir şey diyor. Bunda sinirlenecek bir şey yok.

Kanka, bazen de Windows 10'u anlamsızca gömüyorlar. Bu adam da belki Linux'a karşı böyle bir tutum izlemiştir.

Hem sana falan çöp demiyordur ki. Sanal olan bir şey diyor. Bunda sinirlenecek bir şey yok.
Sinirlenme değil dostum. Gereksiz çabalar peşinde görmüşsündür zaten. Haklısın aslında fazla takmamak gerekiyor.

Sinirlenme değil dostum. Gereksiz çabalar peşinde görmüşsündür zaten. Haklısın aslında fazla takmamak gerekiyor.
Kanka ben önceden günde 10 dk. kullanıyordum. Artık haftada 1 gün kullanabiliyor. O da 10 dk. XD.
O yüzden hiç bir fikrim yok gerçekten de.

Senin şu an kullandığın hatta Windows 10 bile girmeni sağlayan şey Linux.
Sadece Windows kullanıyorum çünkü diğer işletim sistemleri çöp.

Kullanmama gerek yok. Gözlerim görüyor. Neyin çöp olup olmadığını anlayacak kapasitede bilgim var.

Ben arkadaşı çöplükte gezmemesi için uyardım, gerisi size kalmış.

Konu sahibine sesleniyorum, kardeşim sen bunları takma. Biz bunlara Linux fanboyu diyoruz.

Zaten bu Linux denilen çakma işletim sistemi ile olsa olsa sistemi çökertirsiniz.

Senin yaptığın tek şey oyun olunca Linux kötülemekten başka bir poh yapmazsın. O zaman neden yazılımla içli dışlı olan bireyler ve birçok büyük şirket Windows değil de Linux kullanıyor Linux'da bulduklarını neden Windows'da bulamıyor. Konu sahibi arkadaş sen bunlara takma biz bunlara Windows fan boyu diyoruz.

İnsanlar çöplerin de fanboyu oluyormuş, göz ardı listeme hoş geldin. Neyse bu arkadaşı dikkate alma. MX iyi bir dağıtım fakat lider olacak kadar özel bir yanını göremedim ben, deneyebilirsin.

Bu çöp falan yazan kişileri Linux kısmından ban attırma şansımız yok mu ya? Moderasyon ekibi kontrol etse aslında iyi olur. Bu arada konuna gelirsek 1. olma işine inanmıyorum ben hocam. Yani o kadar iyi bir dağıtım gibi gelmiyor bana.
O sıralama ne kadar iyi olduğunu göstermiyor, ne kadar çok kullanıldığını gösteriyor sadece.

Geri
Yukarı