Mx130 ile RDR2'den aldığım SS'ler

Gordrhain

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Palyaço
Sorduğumda birçok kişi düşükte bile oynayamazsın demişti. Ancak ince ayarlamalar yaparak oyund 25. Saatimi bitirmiş bulunmaktayım.
Aldığım SS'ler de bu şekilde:
Ekran Görüntüsü (617).png
Ekran Görüntüsü (606).png
Ekran Görüntüsü (607).png
Ekran Görüntüsü (604).png
Ekran Görüntüsü (616).png
Ekran Görüntüsü (605).png
Ekran Görüntüsü (613).png
Ekran Görüntüsü (602).png
Ekran Görüntüsü (610).png

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (608).png
    Ekran Görüntüsü (608).png
    2,1 MB · Görüntüleme: 191
  • Ekran Görüntüsü (614).png
    Ekran Görüntüsü (614).png
    2,2 MB · Görüntüleme: 189
  • Ekran Görüntüsü (612).png
    Ekran Görüntüsü (612).png
    2,2 MB · Görüntüleme: 183
Acaba kaç değerin FPS aldınız? Yakın kartlarımız var(GDDR5 GTX 950M 4GB) ve bende oynamak istiyorum.
Hocam 25-35 FPS arası FPS'lerle oynadım.
Ama kesinlikle gözümü rahatsız etmedi. Oyunda herşeyi lowa aldığımda 18 FPS ortalaması çıkınca şaşırmış ve indirdiğime pişman olmuştum. Ancak izlediğim birkaç video ile ince ayarlamalar yaparak oyunda harika bir görüntü kalitesiyle makul FPS değerlerini yakaladım.
MSI Afterburner ile oyun içi değer paylaşırsan daha iyi olabilir.
Ölçümlerimi MSI AFTERBURNER ile gerçekleştirdim.
Ortalama 31
En düşük: 24
En yüksek: 38
Oyuna girdiğimde sonuçları paylaşmaya çalışacağım.

Şu oyunu keşke oynamasaydım.

Ben de son 15 saatlik oynayış süresinin kaldığını görünce oyunu bırakmıştım. Cünkü sadece ana görevlerde ilerledim. Size tavsiyem sadece ana görevde ilerlemeye çalışmayın. O doğanın, atmosferin tadını çıkarın.

Ben de son 15 saatlik oynayış süresinin kaldığını görünce oyunu bırakmıştım. Cünkü sadece ana görevlerde ilerledim. Size tavsiyem sadece ana görevde ilerlemeye çalışmayın. O doğanın, atmosferin tadını çıkarın.
Ben oyunu bitirdim, bitirir bitirmez yeniden başladım oyuna. Her şeyi, hikayeyi bilmeme rağmen asla sıkmıyor, bu sefer amacım yan görevlerin hepsini yapmak. Ben ultra ayarlarda oynuyorum. Eğer oynamadıysanız umarım siz de bir gün keyfini çıkarta çıkarta oynarsınız, böyle beklemiyordum açıkçası oyunun grafiklerini. Abartılıyor sanardım. Hikayesi falan öyle bir bağladı ki tüm sözlerimi yutmak zorunda kaldım eski yorumlarım hakkında. Şu an hiç bir oyun bu kadar keyif vermiyor. Witcher falan denedim ama çok yapay geldi. RDR'deki karakteri kontrol ederkenki ağırlığı bile oyunda atmosfere girmeyi çok daha kolaylaştıran, derinleştiren bir şey. Hikaye 100 saat sürse bile sıkılmadan arka arkaya oynarım.

Ben de ekran kartım sağ olsun 1080p Ultra'da 50 60 FPS ile oynatıyor. Oyun zaten Low'da bile çok güzel.
Spoiler:
Arthur'a o kadar bağlandım ki, oyunun sonunu öğrendikten sonra Arthur'suz RDR, RDR değildir deyip oyunu bıraktım. Baştan başlayıp tüm yan gorevlerle bitirmek istiyorum da Arthur'un öleceğini bilerek nasıl oynarım, onu bilemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de ekran kartım sağ olsun 1080p Ultra'da 50 60 FPS ile oynatıyor. Oyun zaten Low'da bile çok güzel.
Spoiler:
Arthur'a o kadar bağlandım ki, oyunun sonunu öğrendikten sonra Arthur'suz RDR, RDR değildir deyip oyunu bıraktım. Baştan başlayıp tüm yan gorevlerle bitirmek istiyorum da Arthur'un öleceğini bilerek nasıl oynarım, onu bilemiyorum.
Oyunun sonunda nasıl öldüğünü bilmiyorsanız yardırın gitsin, John'un gözünden devam ediyor oyun bir süre daha zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı