Mx130 ile RDR2'den aldığım SS'ler

GTA 5 Very High 900p oynadım, oynuyorum da hala Online'da. (Ekleyebilirsiniz). Far Cry 5 oynamadım. GDDR5 ve DDR3 farkından kaynaklı olabilir. GTA V ve RDR2'yi kanitlayabilirim. Şu an PCmde mevcutlar ancak Witcher III'ü bitirdikten sonra yer açmak amacıyla silmiştim. Ama belgeler kısmında oynadığım ayarların duruyor olması lazımdı. Onu da paylaşabilirim.
Tam sistemi atar mısınız?

Zaten oynanmıyormuş 30 FPS oyunun tadı çıkmaz.
Oyunu seviyorsanız her türlü çıkar hocam. Lowda oynarsam ne mutlu bana diye indirdiğim oyunda High Medium low karışık olarak 30 FPS değerlerini görmek gayet tatmin edici oluyor.
Hocam kart 2GB mı? Bende de 940MX var da performansını merak ediyorum.
Tam sistemi atar mısınız?
Mx130 GDDR5 2 GB VRAM
İ5 1035G7
8 GB RAM DDR4 2667 MHz
Windows 10

Birçok AAA PS4 oyunu çöp o zaman.

Ekran kartınızın VRAM'i kaç GB?

PS4 60 FPS alabiliyor 1080p da bildiğim 4K da 30 FPS ama PS 5 60 FPS 4K? Bir de konsolların kendine özel Motion blur sistemi var siz 30 FPS yi 40,45 gibi hissediyorsunuz görüntü bulanıklığıdan.

(Bana bilgisayarlardada Motion blur var demeyin aynı çalışma setinde değil konsollar ile PC ler)

PS4 60 FPS alabiliyor 1080p da bildiğim 4K da 30 FPS ama PS 5 60 FPS 4K? Bir de konsolların kendine özel Motion blur sistemi var siz 30 FPS yi 40,45 gibi hissediyorsunuz görüntü bulanıklığıdan.
PS4 60 FPS alamıyor PS4 Pro alabilir o da her oyunda değil bildiğim kadarıyla. Kolla oynadığın için 30 FPS'i takmıyorsun. Yoksa aldığın yine 30 FPS.

2GB VRAM ile doku ayarları Ultra'dayken kaplamalarda sorun olmuyor mu? GTX 750 Tİ ile yükseğe alsam bile kaplamalar geç yükleniyordu.

(Bana bilgisayarlardada Motion blur var demeyin aynı çalışma setinde değil konsollar ile PC ler)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

60 FPS nerede alabiliyor bana da gösterirseniz sevinirim. PS4 PRO performans modunda bile 35 FPS'lere düşüyor.

Nasıl LAN Ultra dokuyu 2 GB RAM ile nasıl açıyorsun :D :D merak ettim
2GB VRAM ile doku ayarları Ultra'dayken kaplamalarda sorun olmuyor mu? GTX 750 Tİ ile yükseğe alsam bile kaplamalar geç yükleniyordu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

60 FPS nerede alabiliyor bana da gösterirseniz sevinirim.
Hocam ayarları dikkatli okuyun, Doku High. Ultraya çektiğimde 3000 MB VRAM kullanıyordu ve kaplamalar geç yükleniyordu. Ama FPS'de hayvanı derecede düşüş göremedim. Ben yine de High'i tercih ediyorum.

PS4 30 FPS alamıyor PS4 Pro alabilir o da her oyunda değil bildiğim kadarıyla. Kolla oynadığın için 30 FPS'i takmıyorsun. Yoksa aldığın yine 30 FPS.

Aynen, katılıyorum. O da var işin içinde.

Hocam ayarları dikkatli okuyun, Doku High. Ultra'ya çektiğimde 3000 MB VRAM kullanıyordu ve kaplamalar geç yükleniyordu. Ama FPS'de hayvanı derecede düşüş göremedim. Ben yine de High'i tercih ediyorum.

Maşallah, 1050 Ti ile kapışır sizin ekran kartı, anlattığınıza göre.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı